r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Anomaly 2 Benchmark — rodzima aplikacja do sprawdzania wydajności urządzeń na Androidzie

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Polski zespół 11 bit studios świetnie kojarzony jest w świecie z serii gier Anomaly, tak na komputerach, jak też urządzeniach przenośnych, ale od jakiegoś czasu planował zadomowić się na sprzętach z systemem Android nie tylko w rozrywkowej formie. Do sklepu Play ekipa wypuściła oto benchmark Anomaly 2, czyli aplikację, której zadaniem jest przetestowanie mocy smartfonów i tabletów, aby później porównać ją z innymi.

Warto przynajmniej raz benchmark uruchomić, bo przy okazji można podesłać jego twórcom informację o zachowaniu silnika, z którego korzystać będą w przepisywanym Anomaly 2 — mającym prezentować grafikę na poziomie zbliżonym do tej z mocnych PC. Oczywiście przesłanie tych informacji jest w pełni dobrowolne. Wygląda niestety na to, że tytuł będzie miał wielkie wymagania. Test nie obsługuje wielu nowych telefonów...

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.