reklama

Anomaly 2 wreszcie na urządzenia z Androidem

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Pamiętacie Anomaly 2 Benchmark, aplikacje testującą możliwości nowoczesnych smartfonów i tabletów, a przy okazji zbierającą informacje o używanym sprzęcie dla polskiej ekipy deweloperskiej 11 bit studios? Rodacy wykorzystali podsyłane im dobrowolnie przez graczy dane do optymalizacji androidowej wersji swojego hitu, która wreszcie zadebiutowała w sklepie Play. Przepiękny projekt kosztuje niecałe 15 złotych.

Trochę musieliśmy poczekać na kolejną po edycji PC oraz iOS odsłonę sprzętową Anomaly 2, ale twórcy zapewniają, że było warto. Przypomnę, że rozgrywka prowadzona jest na zasadach odwróconej Obrony Wieży, a więc zamiast stawiać umocnienia, aby wróg nie dotarł do naszej bazy, sami szturmujemy nieprzyjaciela, inwestując w potrafiące przeobrażać się jednostki. Produkt oferuje również tryb wieloosobowy.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama