r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Another Case Solved 1.0.0.5

Strona główna Windows Phone Gry

Połączenie match-3 z grą detektywistyczną. Fabuła przenosi nas do dziwnych czasów, w których słodycze są prawnie zakazane. Sprzyja to rozwojowi cukierkowej mafii. My, jako gracze wcielamy się w rolę początkującego detektywa.

Galeria programu

Rozwiązując kolejne sprawy awansujemy na wyższe poziomy i zyskujemy dodatkowe środki na rozwój naszego biura. Zadanie można podzielić na dwie grupy, główne i dodatkowe. Dodatkowe bazują jedynie na zasadach match-3, łącząc różne przedmioty przybliżamy się do końca. Główne to znacznie więcej wyzwań. Poza łączeniem elementów, czeka nas zabawa w zgadywanie kto jest winny, odnajdywanie gdzie się znajduje oraz przeszukiwanie jego mieszkania. Każda z gier wykonana jest bardzo starannie i przywołuje na myśl gry planszowe.

Tytuł posiada mocno rozwiniętą mikropłatność, jednak zabawa jest możliwe także bez niej Sporym atutem jest dobrze przygotowana i pełna humoru polska wersja językowa.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.