AntTek SafeBox AntTek SafeBox 1.2

Strona główna Android Bezpieczeństwo Szyfrowanie i usuwanie danych
Pobierz program
lub zeskanuj:

AntTek SafeBox to aplikacja, która pozwoli nam zabezpieczyć ważne dane i pliki. Korzystając z klucza AES & RSA chroni nie tylko wybrane lokalne pliki, ale również te wysłane do chmury Dropbox oraz Dysk Google.

Przygodę z aplikacją rozpoczynamy od wyboru miejsca, w którym będziemy zachowywali nowe pliki. Do dyspozycji otrzymujemy pamięć urządzenia oraz wspomniane już chmury. Następnym krokiem jest ustalenie hasła oraz podpowiedzi. Aplikacja trzykrotnie ostrzeże nas o tym, żeby dobrać je starannie, a autorzy nie mają możliwości aby pomóc nam w jego odzyskaniu.

Korzystanie z programu przypomina menadżer plików. AntTek SafeBox pozwala tworzyć nowe foldery, dokumenty oraz pliki tekstowe. Możemy również przesyłać pliki z urządzenia. Wersja pro posiada dodatkowe moduły zabezpieczeń takie jak fałszywą ikonę programu (np. kalkulatora), możliwość zniszczenia przechowywanych plików po określonej ilości błędnie wpisanych haseł, czy też przekierowanie do menadżera plików.

Jednym z zabezpieczeń jest też brak możliwości wykonanie zrzutów ekranu gdy znajdujemy się w aplikacji. Nawet jeżeli nie zdecydujemy się na zakup płatnej wersji AntTek SafeBox, aplikacja będzie pomocnym narzędziem do ochrony ważnych danych, zwłaszcza jeżeli dodatkowo chcemy przechowywać je w publicznej chmurze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!