Antenna Web Design Studio Antenna Web Design Studio 6.57

Strona główna Windows Programowanie Tworzenie stron i aplikacji internetowych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Antenna Web Design Studio to narzędzie do projektowania stron internetowych przeznaczone dla początkujących webmasterów. Pozwala ono tworzyć profesjonalne witryny osobiste, firmowe lub galerie internetowe w zaledwie kilka minut i bez znajomości języka HTML.

Proces projektowania i tworzenia strony internetowej odbywa się z poziomu wizualnego edytora, za pośrednictwem którego dodajemy na stronę poszczególne elementy, ustalamy ich położenie itp. Na każdym etapie pracy do dyspozycji użytkownika pozostają proste kreatory, pozwalające dostosowywać większość atrybutów wykorzystywanych na tworzonej stronie obiektów. Narzędzie oferuje także wbudowany moduł to transferu i publikacji gotowej witryny w Internecie.

Oferowany w obrębie Antenna Web Design Studio edytor WYSIWYG pozwala na dodawanie do projektu takich elementów jak tekst, grafika, przyciski, animacje Flash czy nawet filmy. Program wspiera metodę "przeciągnij-i-upuść", która znacznie upraszcza wzbogacanie stron o nowe elementy. Efektem pracy może być zarówno pojedyncza strona, jak również nieco bardziej złożone projekty składające się z wielu podstron.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 16 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!