r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Anti Tracks Free Edition 9.0.1.107

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Ochrona prywatności
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Anti Tracks Free Edition to niewielki i bezpłatny program pozwalający użytkownikowi na ochronę prywatności. Z jego pomocą możliwe jest łatwe i wygodne usuwanie z komputera wszelakich śladów po naszej aktywności, przeglądanych stronach internetowych, wykorzystywanych aplikacjach itp.

Galeria programu

Narzędzie skupia w sobie zestaw wielu przydatnych funkcji, które ucieszą z pewnością osoby dbające o swoją prywatność podczas pracy z komputerem. Wśród nich znajdziemy podstawowe opcje do kasowania historii przeglądanych stron WWW, historię aktywności w systemie Windows, ale również rzadziej spotykane narzędzie, umożliwiające kompleksowe usuwanie danych gromadzonych przez najpopularniejsze odtwarzacze multimedialne, oprogramowanie graficzne itp.

Anti Tracks Free Edition oferuje również możliwość ukrywania i maskowania przed innymi użytkownikami komputera wybranych plików/folderów, trwałego usuwania poufnych danych, a nawet szybkiego ukrywania wszystkich uruchomionych w danej chwili aplikacji (poprzez wciśnięcie odpowiedniego klawisza). Program wyposażony został dodatkowo w narzędzia do odinstalowywania programów/gier oraz zarządzania aplikacjami uruchamianymi wraz ze startem systemu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

wygodny interfejs, zamknięcie do zasobnika systemowego, usuwanie pustych folderów, panic key, ukrywanie folderów, portfel haseł.
brak polskiego interfejsu
ocena użytkownika

Bardzo fajny program do ochrony naszej prywatności. Program posiada bardzo dużo opcji zacierania wszelkiego rodzaju śladów wynikającej z naszej pracy na komputerze. Duży minus już na starcie za brak polskiego interfejsu - to strasznie spowalnia i sprawia że trzeba się zastanowić i przemyśleć dokładnie każdą opcje. Mimo to, interfejs jest bardzo przejrzysty. Program działa szybko i spełnia swoje zadanie. Plus za takie opcje jak: zamknięcie do zasobnika systemowego, usuwanie pustych folderów, panic key (to chyba opcja na wypadek oglądania materiałów + 18), ukrywanie folderów czy portfel haseł.

26.09.2016 19:57 | Recenzja do wersji 9.0.1.107

Komentarze

0 nowych
AndroidFan   6 #2 08.12.2016 22:57

no, tavanero nie wykrył i musiałem korzystać z czegoś takiego download.net.pl/jak-usunac-tavanero-search-z-chrome-firefox-i-ie/n/9259/ ale przynajmniej się sprawdziło.

darek719   41 #1 30.10.2015 11:23

ciekawy, lekki program, szkoda że dawno nie aktualizowany. teraz brakuje dobrych bezpłatnych tego typu

Autor edytował komentarz.
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.