Anti Tracks Free Edition Anti Tracks Free Edition 9.0.1.107

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Anti Tracks Free Edition to niewielki i bezpłatny program pozwalający użytkownikowi na ochronę prywatności. Z jego pomocą możliwe jest łatwe i wygodne usuwanie z komputera wszelakich śladów po naszej aktywności, przeglądanych stronach internetowych, wykorzystywanych aplikacjach itp.

Narzędzie skupia w sobie zestaw wielu przydatnych funkcji, które ucieszą z pewnością osoby dbające o swoją prywatność podczas pracy z komputerem. Wśród nich znajdziemy podstawowe opcje do kasowania historii przeglądanych stron WWW, historię aktywności w systemie Windows, ale również rzadziej spotykane narzędzie, umożliwiające kompleksowe usuwanie danych gromadzonych przez najpopularniejsze odtwarzacze multimedialne, oprogramowanie graficzne itp.

Anti Tracks Free Edition oferuje również możliwość ukrywania i maskowania przed innymi użytkownikami komputera wybranych plików/folderów, trwałego usuwania poufnych danych, a nawet szybkiego ukrywania wszystkich uruchomionych w danej chwili aplikacji (poprzez wciśnięcie odpowiedniego klawisza). Program wyposażony został dodatkowo w narzędzia do odinstalowywania programów/gier oraz zarządzania aplikacjami uruchamianymi wraz ze startem systemu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

wygodny interfejs, zamknięcie do zasobnika systemowego, usuwanie pustych folderów, panic key, ukrywanie folderów, portfel haseł.
brak polskiego interfejsu
ocena użytkownika
26.09.2016 19:57 • Recenzja do wersji 9.0.1.107

Bardzo fajny program do ochrony naszej prywatności. Program posiada bardzo dużo opcji zacierania wszelkiego rodzaju śladów wynikającej z naszej pracy na komputerze. Duży minus już na starcie za brak polskiego interfejsu - to strasznie spowalnia i sprawia że trzeba się zastanowić i przemyśleć dokładnie każdą opcje. Mimo to, interfejs jest bardzo przejrzysty. Program działa szybko i spełnia swoje zadanie. Plus za takie opcje jak: zamknięcie do zasobnika systemowego, usuwanie pustych folderów, panic key (to chyba opcja na wypadek oglądania materiałów + 18), ukrywanie folderów czy portfel haseł.