AntiDupl AntiDupl 2.3.9

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AntiDupl to darmowe narzędzie, które służy do wyszukiwania i usuwania duplikatów zdjęć.

Wśród formatów plików graficznych obsługiwanych przez AntiDupl znajdziemy: JPEG, GIF, TIFF, BMP, PNG, EMF, WMF, EXIF, ICON, JP2, PSD, DDS oraz TGA. Opisywany program zlokalizuje duplikaty fotografii po wskazaniu ścieżek docelowych, a następnie pozwoli nam zadecydować, jakie operacje chcemy na nich wykonać. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście usunięcie zbędnych plików, co pozwoli nam zaoszczędzić miejsce na dysku twardym.

AntiDupl został wyposażony w rozwiązanie, dzięki któremu znajdziemy nie tylko identyczne, ale podobne fotografie. Może się bowiem zdarzyć tak, że wykonaliśmy kilka fotografii tego samego zdjęcia (np. atrakcji turystycznej na wakacjach), chcąc wybrać potem jedno najlepsze, ale zapomnieliśmy o usunięciu reszty plików.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!