AntiRansomware 2021.3.02

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AntiRansomware to narzędzie do ochrony przed ransomware, czyli złośliwym oprogramowaniem działającym na zasadzie wymuszania okupu.

Po zainstalowaniu tego rodzaju wirusa dane użytkownika zostają zablokowane, a na ekranie pojawia się komunikat cyberprzestępcy, który żąda zapłaty. Nie ma jednak gwarancji, że po wpłaceniu określonej kwoty nasze pliki zostaną odszyfrowane przez złodzieja. Dlatego warto zawczasu odpowiednio się zabezpieczyć, instalując stosowny program, taki jak na przykład AntiRansomware.

AntiRansomware działa w tle i na bieżąco wykrywa podejrzaną aktywność na komputerze użytkownika, stanowiąc przydatne uzupełnienie tradycyjnego oprogramowania antywirusowego. Podczas ochrony narzędzie wykorzystuje zaawansowane algorytmy, ale na tym nie koniec, bo producent regularnie wypuszcza nowe, w pełni darmowe aktualizacje swojego programu w ramach inicjatywy RansomLiveUpdates.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na 30 dni darmowego użytkowania i rejestrowania podejrzanej aktywności jedynie w czterech domyślnych katalogach (filmy, obrazy, dokumenty, muzyka). Przed uruchomieniem programu AntiRansomware należy utworzyć darmowe konto, podając imię i nazwisko oraz adres e-mail.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!