Anti-Twin Anti-Twin 1.8d

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Anti-Twin jest niewielkim, ale użytecznym narzędziem do wyszukiwania oraz usuwania z dysku twardego duplikatów plików. Potrafi on porównywać ze sobą dowolne pliki, w tym również zdjęcia cyfrowe czy multimedia.

Program jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chciałyby zaprowadzić porządek na swoim dysku twardym. Charakteryzuje się prostą obsługą, dużą ilością przydatnych funkcji oraz co istotne szybkością działania. Z jego pomocą sprawnie przeanalizujemy zawartość dysku lub wskazanego folderu pod kątem duplikujących się danych o dowolnym formacie. Narzędzie pozwala na wyszukiwanie zarówno powtarzających się plików, jak również danych w określonym stopniu do siebie podobnych.

Anti-Twin oferuje zestaw funkcji do porównywania całej zawartości dysków oraz dwóch zdefiniowanych przez użytkownika folderów. Do naszej dyspozycji oddano zestaw filtrów, pozwalających zawęzić wyniki pracy narzędzia jedynie do zgodnych ze schematem danych. W programie dostępne są 2 metody porównywania - względem nazw (rozszerzenia, rozmiar pliku) oraz zawartości (analiza bajt-po-bajcie lub w przypadku grafiki piksel-po-pikselu). Ostatecznie ilość wyszukiwanych duplikatów może być dowolnie ograniczana, np. do 10, 100, czy 1000 itd.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!