NEWSy
liczba publikacji: 5pierwszy wpis: 24 Lutego 2014ostatni wpis: 19 Sierpnia 2014

Nokii sposób na sukces - tania linia Asha oraz nowa X z Androidem

Początek historii

Czym teraz jest Nokia każdy widzi - niegdysiejszy gigant pośród producentów telefonów dziś balansuje na krawędzi. By nadrobić czas stracony na rozpaczliwe próby rozwoju Symbiana, Nokia musiała oddać się pod skrzydła MS aby jakoś związać koniec z końcem. Powołane linie Asha i Lumia po pewnym czasie zaczęły sprzedawać się na wystarczającym poziomie aby móc mówić o jakimkolwiek zysku, jednakże to wciąż nie był zadowalający pułap.

Ask Me Anything z udziałem Joe Belfiore - część 1

Portal Reddit zna zapewne każdy bardziej dociekliwy użytkownik globalnej sieci. Jest on raz na jakiś czas bardziej oblegany niż w inne dni, a to wszystko za sprawą specjalnych sesji AMA (Ask Me Anything). Podczas ich trwania znane osoby odpowiadają na wszelkie pytania zadane przez internautów.Niedawna sesja wzbudziła szczególne zainteresowanie, gdyż osobą bombardowaną pytaniami był sam Joe Belfiore. Dzięki temu mogliśmy się dowiedzieć kilku ciekawych faktów dotyczących platformy Windows Phone.

Ask Me Anything z udziałem Joe Belfiore - część 2

Pamiętacie pierwszą część mojego wpisu dotyczącą najciekawszych odpowiedzi tej znanej postaci? Wszystkich oczekujących na kolejne informacje powinien zadowolić fakt, iż to nie były wszystkie ciekawostki przekazane nam przez Joe Belfiore. Dla fanów Windows Phone jest to dobra wiadomość, gdyż system ten wymaga jeszcze wielu poprawek, które zostały nam mniej więcej przybliżone.

HTC One M8 z Windows Phone 8.1 GDR1

Smartphone HTC są na rynku już od bardzo dawna. począwszy od Windows Mobile, poprzez Androida, a na Windows Phone skończywszy. Niegdyś dobrze prosperująca firma z perspektywami na przyszłość, dziś producent z naklejonym przez użytkowników identyfikatorem głoszącym „brak aktualizacji”. Tajwańczycy starają się jak mogą by zmienić takie podejście konsumentów i w pewnym sensie im się to udało – głównie za sprawą modeli One (choć seria Desire również miała w tym swój udział).

Piękny MOTO 360 kusi swoją ceną

Ostatnimi czasy widoczna jest coraz większa popularność ubieralnych urządzeń, m. in. opasek śledzących nasze sportowe poczynania, czy chociażby inteligentnych zegarków. Póki co są one stosunkowo drogie, wiec ich ekspansja nie jest jeszcze zbyt duża, jednak dzięki rosnącej konkurencji stają się coraz bardziej przystępne cenowo. Kolejnym problemem jest względnie niestandardowy wygląd jak na tego typu sprzęt - nie każdemu podoba się ich kwadratowa forma (w zasadzie znacznej większości).