r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Antyspamowy system Boeinga

Strona główna Aktualności

We czwartek amerykański gigant lotniczy Boening wypuścił do walki z niechcianą pocztą elektroniczną komercyjną wersje oprogramowania filtrującego zawartość maili, wykorzystywanego dotychczas wewnątrz firmy.

Filia Boeninga, firma MessageGate, będzie rozprowadzać oprogramowanie MessageGate Security Edition, opracowane w celu ochrony systemów poczty elektronicznej firm, przed zalewem spamu. Oprogramowanie to filtruje pod względem zawartości i sprawdza pod względem bezpieczeństwa pocztę przychodzącą z zewnątrz, wewnętrzne maile z firmy, oraz pocztę wychodzącą na zewnątrz. Jak zapewnia MessageGate, system jest w stanie przefiltrować dziennie setki milionów listów elektronicznych, a jego elastyczność pozwala na dopasowanie do zmiennych potrzeb poszczególnych firm.

MessageGate przyznało także, że prowadzi prace na przygotowaniem wersji Compliance Edition tego oprogramowania, która posiadałaby dużo bardziej rozbudowane możliwości zarządzania pocztą elektroniczną

"Start działalności firmy MessageGate zbiegł się w czasie z ogromnym nasileniem się problemu filtrowania poczty i zachowania bezpieczeństwa komunikacji mailowej w firmach" - powiedział Miller Adams, wiceprezes Boeing Ventures. "Jesteśmy przekonani, że w obliczu takiego wyzwania, nasza technologia stanie się idealnym rozwiązaniem dla dużych przedsiębiorstw" - dodał Adams.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.