Anvi Browser Repair Tool Anvi Browser Repair Tool 2.0.0.1

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Anvi Browser Repair Tool to niewielkie i bezpłatne narzędzie, mające za zadanie naprawę ustawień przeglądarki internetowej oraz połączeń sieciowych, które zmodyfikowane zostały bez wiedzy użytkownika przez różnego rodzaju złośliwe oprogramowanie.

Narzędzie stanowi bardzo dobre uzupełnienie standardowego oprogramowania antywirusowego, umożliwiając szybkie i wygodne przywracanie domyślnych konfiguracji zarówno przeglądarki, jak również połączeń sieciowych. Z jego pomocą zniwelujemy skutki działalności złośliwego oprogramowania - m.in. malware oraz rogueware.

Anvi Browser Repair Tool wyposażony został w funkcje do przywracanie domyślnej nazwy przeglądarki (na pasku tytułu) oraz strony startowej, blokowanie okienek pop-up wyświetlanych podczas uruchamiania systemu, przywracanie domyślnej wyszukiwarki, odblokowywanie ustawień internetowych i dostępu do rejestru systemowego, naprawiania powiązań z plikami, definiowania przeglądarki jako domyślnej, czyszczenie historii, usuwanie zbędnych komponentów BHO (paski narzędziowe, rozszerzenia) z przeglądarki itp. Z pomocą narzędzia zresetujemy również w systemie ustawienia serwerów DNS.

Program nie wymaga instalacji w systemie i pomimo braku polskiej wersji językowej jego obsługa nie powinna nikomu przysporzyć żadnych problemów. Narzędzie jest bardzo proste w obsłudze, wystarczy, że wskażemy operacji jakie mają być wykonane i uruchomimy je przyciskiem 'Fix'.

Uwaga!

  1. Obecna wersja narzędzia obsługuje jedynie Internet Explorera. W kolejnych odsłonach pojawić się ma wsparcie dla innych popularnych przeglądarek (m.in. Firefox, Google Chrome itp.).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!