Anvi OneStart

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Anvi OneStart to kolejne narzędzie dla użytkowników systemu Windows 8, które daje możliwość przywrócenia w pełni funkcjonalnego menu Start. W odróżnieniu od innych rozwiązań tego typu program oferuje możliwość konfiguracji zarówno wyglądu, jak również zachowania niektórych elementów dostępnego menu.

Po zainstalowaniu, Anvi OneStart wyświetla w lewej części paska zadań Windows 8 przycisk Start, po kliknięciu którego wyświetlane jest menu znane z poprzednich edycji systemu Windows. Użytkownik ma do wyboru 2 style menu, klasyczne (jak np. w Windows 7) oraz "kafelkowe" przystosowane do nowego interfejsu Windows 8. Ponadto z poziomu opcji konfiguracyjnych możliwe jest dostosowanie ikony wyświetlanej na pasku, poziomu przezroczystości menu i jego kolorystyki oraz manipulowanie poszczególnymi składnikami.

Domyślnie oferowane za pośrednictwem programu Anvi OneStart menu oferuje wszystkie elementy znane z chociażby Windows 7. Znajdziemy wśród nich przypięte i często uruchamiane aplikacje, mechanizm wyszukiwarki systemowej, odnośniki do narzędzi systemowych czy też przyciski do wyłączania, restartowania komputera itp. Co istotne, użytkownik może dowolnie konfigurować widoczne w menu składniki. Możliwe jest m.in. dezaktywowanie takich pozycji jak przypięte aplikacje, foldery systemowe, ostatnio otwierane programy, czy pole Uruchom.

Ponadto program zezwala na zarządzanie zachowaniem ikony użytkownika. Nie zabrakło także opcji konfiguracji lokalizacji uwzględnianych podczas pracy wbudowanej w menu wyszukiwarki. Dzięki swoim możliwościom Anvi OneStart uważany jest przez wielu jako najlepszy z dostępnych odpowiedników menu Start dla Windows 8.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

wygodny interfejs
program nie rozwijany, działa tylko na Windows 8
ocena użytkownika

Program bardzo fajny, używałem kiedyś na początku drogi z Windows 8. Niestety aktualnie nie jest rozwijany i na Windows 8.1 nie chce się uruchomić. Wielka szkoda bo pomimo braku polskiego interfejsu program spełniał swoje zadanie a jego obsługa i konfiguracja była bardzo prosta. Plus na pewno za wygodny interfejs.

19.10.2016 12:04 | Recenzja do wersji 1.0

Komentarze

0 nowych
pavel9099   7 #3 22.09.2014 15:59

Czy udało się ten program komuś uruchomić? Mi cały czas crashuje po kliknięciu na Start, ustawienia działają.

opelit   2 #2 07.07.2014 23:04

@MJablonski (niezalogowany): u mnie działal , ale strasznie mulil , 5s az wyświetli sie menu

  #1 08.05.2014 07:34

Ten program nie działa! Ciągle wyskakuje błąd przy próbie uruchomienia.