Anvi Slim Toolbar Anvi Slim Toolbar

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

Anvi Slim Toolbar to ciekawe, ale niestety płatne narzędzie do usuwania z przeglądarek internetowych zbędnych komponentów BHO (Browser Helper Object). Umożliwia ono sprawne usuwanie nieprzydatnych pasków narzędziowych i instalowanych w różnych sytuacjach zbędnych dodatków do najpopularniejszych przeglądarek Internet Explorer, Firefox czy Google Chrome.

Jedną z najciekawszych funkcji programu jest moduł ochrony w czasie rzeczywistym przed instalacją w przeglądarce wszelakiego rodzaju zbędnych (a niekiedy nawet szkodliwych) pasków narzędziowych, które często dodawane są do instalatorów różnego rodzaju oprogramowania. W większości ich funkcjonalność nie jest przydatna użytkownikowi, powodując w skrajnych przypadkach znaczny spadek wydajności przeglądarki czy też wyświetlanie irytujących reklam.

Anvi Slim Toolbar oferuje skaner, pozwalający szybko zidentyfikować zainstalowane na komputerze dodatki dla obsługiwanych przeglądarek. Wykryte już komponenty BHO możemy usunąć wybierając je z listy i klikając przycisk 'Usuń'. W narzędziu znajdziemy również opcje, z pomocą których przywrócimy w przeglądarce domyślną (lub inną zdefiniowaną przez użytkownika) stronę startową oraz silnik wyszukiwania.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 15 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!