Anvi Slim Toolbar

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Anvi Slim Toolbar to ciekawe, ale niestety płatne narzędzie do usuwania z przeglądarek internetowych zbędnych komponentów BHO (Browser Helper Object). Umożliwia ono sprawne usuwanie nieprzydatnych pasków narzędziowych i instalowanych w różnych sytuacjach zbędnych dodatków do najpopularniejszych przeglądarek Internet Explorer, Firefox czy Google Chrome.

Jedną z najciekawszych funkcji programu jest moduł ochrony w czasie rzeczywistym przed instalacją w przeglądarce wszelakiego rodzaju zbędnych (a niekiedy nawet szkodliwych) pasków narzędziowych, które często dodawane są do instalatorów różnego rodzaju oprogramowania. W większości ich funkcjonalność nie jest przydatna użytkownikowi, powodując w skrajnych przypadkach znaczny spadek wydajności przeglądarki czy też wyświetlanie irytujących reklam.

Anvi Slim Toolbar oferuje skaner, pozwalający szybko zidentyfikować zainstalowane na komputerze dodatki dla obsługiwanych przeglądarek. Wykryte już komponenty BHO możemy usunąć wybierając je z listy i klikając przycisk 'Usuń'. W narzędziu znajdziemy również opcje, z pomocą których przywrócimy w przeglądarce domyślną (lub inną zdefiniowaną przez użytkownika) stronę startową oraz silnik wyszukiwania.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 15 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
juta   19 #9 23.08.2016 07:51

Po co dodatkowo płacić za program, kiedy wystarczy jedynie UWAGA podczas instalacji danego programu, a nie tylko klikać dalej...

  #8 24.06.2016 15:10

@80mentor: Dla bogatych Naiwniaków ! po to !

Dementor   38 #7 10.11.2015 20:39

Po co to jak jest AdwCleaner?

redhop   8 #6 06.03.2014 13:25

program za darmo na tej stronie jeszcze przez 1dzień, 19 godzin i 35 minut - http://sharewareonsale.com/s/anvi-slim-toolbar-freebie-sale

opi   7 #5 31.10.2013 22:49

Najlepsze jest to, że tutaj DP nie zastosowało swojego downloader z dodatkami, bo wtedy Anvi Slim Toolbar by to wykrył i wiadomo by było skąd się wziął dodatek :)

Poza tym program jest niedopracowany. W opcji menadżera wskazuje wszystko co popadnie jako szkodliwe toolbary, np: wtyczki Javy oraz dodatki do Firefoxa - no cóż, chyba mają za mało klientów ;d

Autor edytował komentarz.
Bogdan_G   19 #4 02.09.2013 11:33

@dzonasek - Ciekawy apel w obronie reklam, zakończony stwierdzeniem, że to zakłamanie. Przewrotnie.
Toolbary agresywne, to wirusy. Każdy ma prawo tępić szkodniki i dystrybutorów nieliczących się z człowiekiem.
No, niektórzy odwracają hierarchię wartości.

  #3 02.09.2013 09:39

@dzonasek: Chyba Cię trochę poniosło, obawiam że nie rozumiesz co znaczy wolność wyboru, nie muszę oglądać reklam jak nie chcę , to jedno.Dwa,często reklamy kłamią i nie oferują rzetelnej informacji o produkcie lub usłudze( np. reklamy usług bankowych). I nie obrażaj ludzi mówiąc, że blokowanie reklam to kradzież, chyba nie rozumiesz znaczenia tego słowa. A poza tym, idąc Twoim tokiem rozumowania, właściciel firmy X mógłby żądać od Ciebie bezwzględnego zakupu towaru lub usługi, skoro zainwestował w reklamę i poniósł koszty , a Ty nie kupując jego wytworów okradasz go.

dzonasek   10 #2 01.09.2013 23:41

ej, ej, ej... nie tak szybko.
Nie są to "szkodliwe dodatki" tylko toolbary promujące dany produkt czy usługi. Tylko dzięki promocji można generować przychód, zatrudniać ludzi, dawać miejsca pracy, zwiększać PKB itd. Każdy kto:
1. Używa Adblocka
2. Przełącza stację podczas reklamy w telewizji
3. Usuwa toolbary z reklamami
4. itd.
Dział PRZECIW KAPITALIZMOWI. Zanim zdecydujesz się na usunięcie reklam w jakikolwiek sposób pomyśl, że to dzięki nim masz darmowe treści w sieci. Mało tego! Nie kupując reklamowanych produktów DZIAŁASZ NA SZKODĘ REKLAMUJĄCEJ SIĘ FIRMY, okradasz ją, ponieważ firma inwestuje pieniądze w reklamę, a jeżeli każdy tak jak ty zablokuje ją, usunie toolbar z reklamą, przełączy stację TV lub po prostu nie kupi produktu z reklamy, to:
1. firma reklamująca się upadnie i zwolni pracowników
2. portal/stacja TV pokazująca reklamę straci sponsora
3. Ty stracisz ulubiony portal/stację TV
4. zmaleje PKB (przy częstym powtarzaniu tego okropnego procederu)
Takie zachowanie to KRADZIEŻ. Usuwając reklamę OKRADASZ firmę która za nią zapłaciła, jeżeli się z tym nie zgadzasz to znaczy że KAPITALIZM nie jest dla Ciebie, dlatego, że u podstaw kapitalizmu leży ZAKŁAMANIE.

Bogdan_G   19 #1 01.09.2013 15:51

Do tego typu wyszukiwania BHO i usuwania, służy mi ZSoft_Uninstaller_2.5_Portable. Ma wiele funkcji, a jedną z nich, w zakładce narzędzia ma opcje Badware finder i Badware searcher czyli chodzi o programy szkodliwe. Gotowa aplikacja ma 1.33MB i posiada także ekstremalne odinstalowanie, menadżer autostart i wiele innych opcji. Po polsku. Cóż chcieć więcej. Nie ma monitorowania w czasie rzeczywistym, ale jako skaner - sprawdza się. Moduł sprawdzania pisowni Speckie, to klasyczne BHO. Ciągle był wykrywany. Gdyby ktoś szukał darmowej alternatywy do wyszukiwania BHO, to polecam Zsoft Uninstaller portable. Lepszy od Revo U, a pożyteczny wciąż.