Anvi Startup Booster 1.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Anvi Startup Booster to narzędzie, które kierowane jest do użytkowników borykających się z problemem powolnego uruchamiania systemu Windows, ale nie tylko.

Program wyposażony został w 2 tryby pracy - automatycznej optymalizacji i ręcznego dostosowywania ustawień komputera. O ile w pierwszym przypadku cały proces nie wymaga od użytkownika zbytniej ingerencji, tak w trybie ręcznej konfiguracji musi on sam decydować o każdej poczynionej operacji. Anvi Startup Booster umożliwia usunięcie z autostartu zbędnych aplikacji, dezaktywowanie niepotrzebnych usług, optymalizację ustawień systemowych i internetowych, a wszystko po to, aby system Windows uruchamiał się możliwie najszybciej, a praca z aplikacjami w nim przebiegała wydajnie.

W odróżnieniu od innych rozwiązań tego typu Anvi Startup Booster wyposażone zostało w funkcje przywracania zmian, która okazać się może bardzo przydatna w razie niepowodzenia lub przeprowadzenia błędnej konfiguracji np. usług systemowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

szata graficzna
niebezpieczny dla systemu, zakłóca pracę AV, niedopracowany, rzadkie aktualizacje
ocena użytkownika

Rozpocznijmy od tego że nie jestem zwolennikiem tego typu programów, które z pozoru mają sprawiać "cuda". A użytkowanie ich na dłuższą metę niesie całą masę komplikacji. Jego głównym zadaniem ma być przyspieszenie startu systemu Windows. Ingerując w całą masę procesów. Choćby w pracę AV. Sądząc po screenie w nim zawartym nawet proponując jego wyłączenie. Totalny absurd. Producenci twierdzą że ma więcej funkcji od CCleaner i Anvi Startup Booster. A rzeczywistość w zupełności weryfikuje je to. A co do szybkości startu. Najlepiej mieć jak najmniej programów pod czas uruchomienia na pasku zadań. I korzystać z wydajnego AV. Wtedy tego typu programy nie będą potrzebne.

09.11.2015 13:44 | Recenzja do wersji 1.0

Komentarze

0 nowych
FreeWare_RK   21 #5 24.02.2016 14:51

Ja nie chce mieć nic z tą firmą wspólnego. Anvi Smart defender to największy kicz na świecie. To z tego co widzę również.

Dementor   38 #4 09.11.2015 13:27

@mdes: Z AV najszybciej uruchamiają system ESET NOD32 i Panda Pro. Moim sugestywnym zdaniem są najlepsze w tym. A taka zabawa w przyśpieszanie włączenie AV nie ma sensu. Dla systemu to nie dobre i pracy AV w ogóle.

mdes   2 #3 25.08.2014 17:10

Jol

Dla mnie Comodo zawsze bylo zamulaczem systemow i wlasnie za to ten program lubie juz.

DonaldT   7 #2 13.05.2014 09:30

@Dimatheus rozumiem, że na pierwszym screenie napis "mogą zostać wyłączone" i na liście comodo jest trochę bez sensu, z drugiej strony może program nie ma żadnych whitelist zrobionych dla zwykłych programów, bo nie chciało się twórcom spisu dziesiątek antywirusów robić więc dali 100% programów, w tym AV jako "mogą zostać wyłączone"? (z technicznego punktu widzenia każdy AV może zostać wyłączony w autostarcie). Jakby robili whitelisty dla każdego takiego programu, to po roku powstałoby np. 20 antywirusów i 15 firewalli i musieliby je dopisać do białej listy, widocznie nie chce im się marnować czasu na googlowanie programów i tworzenie whitelisty i każdy program bez wyjątku będzie w "can be disabled"

Autor edytował komentarz.
Dimatheus   24 #1 13.05.2014 01:19

Hej,

Po screenie, w którym program zaleca wyłączenie Comodo, wiem jedno - że program niewiele jest wart. A szkoda...

Pozdrawiam,
Dimatheus