Anvi Startup Booster Anvi Startup Booster 1.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Anvi Startup Booster to narzędzie, które kierowane jest do użytkowników borykających się z problemem powolnego uruchamiania systemu Windows, ale nie tylko.

Program wyposażony został w 2 tryby pracy - automatycznej optymalizacji i ręcznego dostosowywania ustawień komputera. O ile w pierwszym przypadku cały proces nie wymaga od użytkownika zbytniej ingerencji, tak w trybie ręcznej konfiguracji musi on sam decydować o każdej poczynionej operacji. Anvi Startup Booster umożliwia usunięcie z autostartu zbędnych aplikacji, dezaktywowanie niepotrzebnych usług, optymalizację ustawień systemowych i internetowych, a wszystko po to, aby system Windows uruchamiał się możliwie najszybciej, a praca z aplikacjami w nim przebiegała wydajnie.

W odróżnieniu od innych rozwiązań tego typu Anvi Startup Booster wyposażone zostało w funkcje przywracania zmian, która okazać się może bardzo przydatna w razie niepowodzenia lub przeprowadzenia błędnej konfiguracji np. usług systemowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

szata graficzna
niebezpieczny dla systemu, zakłóca pracę AV, niedopracowany, rzadkie aktualizacje
ocena użytkownika
09.11.2015 13:44 • Recenzja do wersji 1.0

Rozpocznijmy od tego że nie jestem zwolennikiem tego typu programów, które z pozoru mają sprawiać "cuda". A użytkowanie ich na dłuższą metę niesie całą masę komplikacji. Jego głównym zadaniem ma być przyspieszenie startu systemu Windows. Ingerując w całą masę procesów. Choćby w pracę AV. Sądząc po screenie w nim zawartym nawet proponując jego wyłączenie. Totalny absurd. Producenci twierdzą że ma więcej funkcji od CCleaner i Anvi Startup Booster. A rzeczywistość w zupełności weryfikuje je to. A co do szybkości startu. Najlepiej mieć jak najmniej programów pod czas uruchomienia na pasku zadań. I korzystać z wydajnego AV. Wtedy tego typu programy nie będą potrzebne.