reklama

Anvi Uninstaller 1.0.0

Strona główna Windows Narzędzia Odinstalowywanie programów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Anvi Uninstaller to bardzo proste, a jednocześnie poręczne narzędzie do usuwania z systemu zbędnych aplikacji, gier i aktualizacji Windows.

Oferuje ono 3 tryby wyświetlania zainstalowanego na komputerze oprogramowania - pełna lista, ostatnio używane oraz duże programy. Dzięki nim sprawnie wyszukamy w systemie składniki, które nie są nam już potrzebne lub które zajmują dużą przestrzeń dysku twardego i chcielibyśmy je np. zastąpić mniejszymi odpowiednikami. Do dyspozycji użytkownika oddano również sekcję, pozwalającą zarządzać wszelakimi aktualizacjami dla systemu Windows, pakietu biurowego Office i innych produktów Microsoftu.

Operacja odinstalowywania oprogramowania przy użyciu Anvi Uninstaller podzielona została na 3 etapy. W pierwszym narzędzie wykonuje punkt przywracania systemu, który umożliwia cofnięcie wprowadzonych zmian w razie niepowodzenia. Następnie uruchamiany jest domyślny deinstalator aplikacji, a na końcu przeprowadzany jest skan dysku twardego oraz rejestru Windows w celu wykrycia i usunięcia pozostałości po oprogramowaniu. Niestety ostatni z wspomnianych kroków wymaga instalacji w systemie dodatkowego składnika Cloud System Booster w wersji Pro.

Niewątpliwe atuty Anvi Uninstallera to niewielkie rozmiary i brak konieczności instalacji narzędzia na komputerze. Wystarczy, że pobierzemy program na dysk, umieścimy go na zewnętrznym nośniku USB i będziemy mogli wygodnie zarządzać zainstalowanym oprogramowaniem na dowolnym komputerze z systemem Windows XP/Vista/7/8.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
FreeWare_RK   21 #3 16.06.2016 16:06

@80mentor: Otóż to, nic nie są warte, gniotowate i kiczowate. Niestety, szkoda ale taka prawda.

Dementor   38 #2 10.11.2015 20:58

najlepiej nim odinstalować programy z rodziny Anvi. Nic nie są warte. Poza tym odraszam.

Bogdan_G   19 #1 08.05.2014 13:45

Bez tego Cloud System Booster w wersji Pro, to ten malutki program niewiele może, natłucze tylko punktów przywracania. Nie brakuje małych programów nieinstalacyjnych, co bez boostera w chmurze, ładnie sprzątają pozostałości, czyli geek uninstaller, wise program uninstaller portable, myuninstaller, zsoft uninstaller, czy revo uninstaller portable. Pobrałem i wyrzuciłem, bo nie zgadzała się lista zainstalowanych aplikacji.

reklama