Any Media to MP3 Converter Any Media to MP3 Converter 4.1

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja audio
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Any Media to MP3 Converter to wersja testowa oprogramowania przeznaczonego do konwersji niemalże dowolnych plików multimedialnych na popularny format MP3. Program obsługuje nie tylko konwersję z innych plików audio, ale także wyodrębnia muzykę z plików wideo.

Aplikacja posiada bogaty wachlarz możliwości jeśli chodzi o konwersję. Wśród typów plików, które możemy zapisać jako MP3 (albo wyodrębnić ścieżkę dźwiękową z nich) warto wymienić chociażby WAV, AVI, DVD, CD audio, FLV, FLAC, OGG, MP4, RMVB i nie tylko. Dodatkowo MP3 to nie jedyny dopuszczalny format wyjściowy, program pozwala zapisać również pliki dźwiękowe jako WMA lub OGG.

Przed rozpoczęciem samego procesu konwersji, Any Media to MP3 Converter pozwala na dodatkowe skonfigurowanie ustawień dźwiękowych. Możemy wybrać nie tylko format pliku wyjściowego i jego lokalizację, ale również ustawić częstotliwość próbkowania (bit rate) czy ilość kanałów audio. W aplikację wbudowane są również narzędzia do łączenia plików audio i ich prostej edycji. Do tego dochodzi wsparcie dla wielu skórek zmieniających kolorystykę interfejsu.

Uwaga!

  • Wersja testowa aplikacji pozwala tylko na częściową konwersję plików.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!