r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AnyToISO 3.8.2

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AnyToISO to bezpłatne narzędzie przeznaczone do obsługi i zarządzania plikami obrazów ISO.

Galeria programu

Pozwala ono na łatwe tworzenie i konwertowanie danych do obrazów ISO, a także zgrywanie całej zawartości z nośników CD/DVD/Blu-ray do formatu ISO. W tym celu wystarczy wsunąć odpowiednią płytę z danymi do napędu i wybrać nośnik oraz katalog docelowy bezpośrednio z poziomu aplikacji.

AnyToISO zgrywa również dane z krążków do formatu BIN i CUE oraz bez żadnych problemów radzi sobie z rozpakowywaniem obrazów DMG (Apple) oraz DEB i RPM (Linux). Jest to niezbędne oprogramowanie dla osób, którzy zamierzają stworzyć kopię zapasową swoich danych, filmów lub muzyki z nośników optycznych na dysku twardym komputera.

Program służy również do konwertowania różnych obrazów płyt do formatu ISO. Obsługuje następujące formaty: NRG, MDF, UIF, DMG, ISZ, BIN, DAA, PDI, CDI czy IMG. AnyToISO jest w pełni kompatybilny z Eksploratorem Windows oraz Apple Finder, a także wspiera niemal wszystkie rodzaje płyt CD, DVD oraz Blu-ray.

Uwaga!

  • Wersja bezpłatna programu posiada ograniczenie, umożliwiające tworzenie i zarządzanie plików obrazów nie większych niż płyta CD (870 MB).
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
pejta   4 #3 23.11.2014 09:49

NAV usuwa plik twierdząc, że zawiera Suspicious.Cloud.9

micheuszl   1 #2 12.08.2014 21:43

albo Folder2Iso także darmowy

Newton   9 #1 18.04.2013 20:22

Do robienia obrazów DVD, polecam darmowy ISO Recorder.

Autor edytował komentarz.
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.