Aobo Filter 4.02

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Kontrola rodzicielska
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Aobo Filter to bardzo proste narzędzie do kontroli rodzicielskiej, pozwalające w łatwy sposób blokować dostęp do niechcianych stron internetowych. Z jego pomocą uniemożliwimy także naszym pociechom uruchomienie wybranych aplikacji i gier.

Aplikacja zaprojektowana została z myślą o rodzicach, którzy chcieliby ograniczyć najmłodszym użytkownikom komputera dostęp do stron WWW z nieodpowiednią dla nich treścią oraz możliwość uruchamiania wybranych programów. Umożliwia ono blokowanie witryn internetowych za pomocą słów kluczowych lub adresów URL, a także filtrowanie ogólnodostępnych na komputerze programów. Wystarczy, że w tym celu dodamy w programie odpowiednie reguły. Dostęp do narzędzia zabezpieczyć możemy hasłem, a raz skonfigurowane kryteria wyeksportujemy do zewnętrznego pliku..

Aobo Filter oferuje predefiniowane ustawienia, z pomocą których jednym kliknięciem myszki uniemożliwimy naszym pociechom korzystanie z przeglądarek internetowych Internet Explorer, Firefox, Chrome, Opera oraz komunikatorów Skype, Yahoo! Messenger, AIM oraz Google Talk. Z poziomu okna konfiguracyjnego (dostępnego po wciśnięciu kombinacji klawiszy Shit + Alt + F1) możemy także przeglądać logi z historią stron WWW przeglądanych przez wybranych użytkowników.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 05.01.2018 17:44

@Racjonalny (niezalogowany): slabe...a potem, jeden albo drugi, beda rozpowszechniac informacje kto co sobie odblokowal...typowo Polnocno Koreanskie podejscie, widac ze potrzeba kontroli (racjonalnej :=) w narodzie duzaaaa. Szkoda, jak to mawial Pilsudski : "Narod wspanialy, tylko ludzie kurwy". Historia kolem sie toczy, tak mi w szkole mowli, aja nie wierzylem, ale teraz widze, My...sie nigdy nie zmienimy, zawisc, zazdrosc itp. patrz Modlitwa Polaka z Dnia Swira. Pozdr.

  #2 20.10.2017 10:50

Obligatoryjne blokowanie darmowe (bo teraz to jest usługa dodatkowo płatna) na poziomie dostawcy internetu, ale w zgodzie z demokratycznym wyborem na osobisty pisemny wniosek osoby, która do czegoś potrzebuję dostępu do porno, oczywiście pełne i bezwarunkowe odblokowywanie, ale podkreślam domyślnie i darmowo blokowane na poziomie dostawcy. Nikomu nic nie zabraniamy, jedynie odwracamy wygodę dostępu.Pozdrawiam serdecznie.

Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #1 03.01.2015 22:41

Niestety polskiej wersji językowej brak.