r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Aobo Filter 4.02

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Kontrola rodzicielska
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Aobo Filter to bardzo proste narzędzie do kontroli rodzicielskiej, pozwalające w łatwy sposób blokować dostęp do niechcianych stron internetowych. Z jego pomocą uniemożliwimy także naszym pociechom uruchomienie wybranych aplikacji i gier.

Galeria programu

Aplikacja zaprojektowana została z myślą o rodzicach, którzy chcieliby ograniczyć najmłodszym użytkownikom komputera dostęp do stron WWW z nieodpowiednią dla nich treścią oraz możliwość uruchamiania wybranych programów. Umożliwia ono blokowanie witryn internetowych za pomocą słów kluczowych lub adresów URL, a także filtrowanie ogólnodostępnych na komputerze programów. Wystarczy, że w tym celu dodamy w programie odpowiednie reguły. Dostęp do narzędzia zabezpieczyć możemy hasłem, a raz skonfigurowane kryteria wyeksportujemy do zewnętrznego pliku..

Aobo Filter oferuje predefiniowane ustawienia, z pomocą których jednym kliknięciem myszki uniemożliwimy naszym pociechom korzystanie z przeglądarek internetowych Internet Explorer, Firefox, Chrome, Opera oraz komunikatorów Skype, Yahoo! Messenger, AIM oraz Google Talk. Z poziomu okna konfiguracyjnego (dostępnego po wciśnięciu kombinacji klawiszy Shit + Alt + F1) możemy także przeglądać logi z historią stron WWW przeglądanych przez wybranych użytkowników.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  38 #1 03.01.2015 22:41

Niestety polskiej wersji językowej brak.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.