Aparat BestMe Selfie Aparat BestMe Selfie 1.6.7

Strona główna Android Grafika i fotografia Robienie zdjęć
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aparat BestMe Selfie to aplikacja fotograficzna służąca głównie do wykonywania zdjęć selfie, wyposażona w tak dużą liczbę opcji, że powinna przypaść do gustu nawet najbardziej wymagającym użytkownikom programów tego typu.

W programie znajdziemy mnóstwo rozmaitych filtrów i upiększeń do zdjęć selfie. Są opcje tradycyjne (jak np. czarno-biała warstwa na zdjęcie), są też takie ciekawostki, jak opcja wygładzania cery osoby widocznej na fotografii. Ciekawie rozwiązano pomysł łączenia zdjęć. Możemy bowiem zrobić cztery fotografie, dopasowane do widniejących obok emotikonów. Aplikacja połączy je w jedną całość, tworząc sympatyczny, a zarazem wyjątkowy obrazek.

Program pozwala też wybrać jeden z kilku wymiarów zdjęcia (np. 4:3), przełączać się między przednim i tylnym aparatem, opóźniać robienie fotografii o kilka lub kilkanaście sekund, możemy również nakładać na wykonane fotografie znak wodny twórcy programu, mając do dyspozycji kilkanaście rożnych rodzajów fontów. Co ciekawe, można zrezygnować z nałożenia znaku wodnego, a nie jest to często spotykana opcja w dostępnych za darmo programach do zdjęć. To wszystko sprawia, że BestMe Selfie jest aplikacją wartą polecenia wszystkim miłośnikom samolubek, a tego typu fotografie dzięki niej zyskają dodatkowego uroku.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!