r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Aparat Cardboard 1.0.0.185305832

Strona główna Android Grafika i fotografia Tworzenie panoram i 360°

Aparat Cardboard to aplikacja dedykowana w głównej mierze goglom firmy Google. Może być jednak wykorzystywana także jako program do robienia zdjęć panoramicznych.

Standardowo w przypadku aplikacji od Google'a aplikacja wita nas krótkim poradnikiem, który przedstawia najważniejsze możliwości programu. Następnie przechodzimy do menu głównego gdzie widnieje kilka gotowych zdjęć, a w przyszłości pojawią się też te stworzone przez nas.

Do zdjęć możemy dodać także dźwięk. Domyślnie opcja ta jest włączona, ale możemy ją dezaktywować. Interfejs podczas kręcenia materiału jest bardzo intuicyjny. Aplikacja informuje nas o kierunku obracania się, postępie, a także alarmuje gdy nasze ruchy są zbyt szybkie. Oczywiście nie musimy wykonywać pełnego obrotu, jednak tylko on gwarantuje dobre wrażenia podczas korzystania z gogli VR.

Aparat Cardboard to ciekawe urozmaicenie dla osób, które zdecydowały się na ich zakup. Aplikacja pozwala utrwalić nie tylko wygląd miejsca, ale też związane z nim dźwięki, a następnie powracać do nich w wolnej chwili.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nowe Google Cardboard: plastikowa obudowa i redukcja skutków ubocznych

3
08.02.2016  •  Maciej Olanicki

Nieco ponad dwa lata po zaprezentowaniu pierwszej odsłony kartonowych gogli VR o nazwie Cardboard, pojawiają się informacje o tym, że wkrótce Google zaprezentuje kolejną odsłonę. Po spektakularnym sukcesie, jakim okazały się Cardboard, firma ma zamiar nie tylko dostarczyć lepszej jakości soczewki czy obudowy, ale także pracuje nad dużą zmianą w obsłudze VR na Androidzie. O planach Google informuje Financial Times, który zaznacza, że kolejne gogle będą urządzeniem nieco innej klasy. Zamiarem Google jest bezpośrednia konkurencja z Oculus Rift oraz goglami innych producentów, jak Samsung czy…

Google prezentuje Aparat Cardboard oraz „zdjęcia VR” pozostawiając niedosyt

9
04.12.2015  •  Maciej Olanicki

Google w ciągu ostatnich tygodni przeprowadza intensywną kampanię, która ma zaznaczyć obecność korporacji w szybko rozwijającej się gałęzi szeroko pojętej wirtualnej rzeczywistości. W ostanim czasie donosiliśmy już o tym, że oglądanie filmów w kartonowych goglach Cardboard możliwe jest już dzięki aplikacji YouTube na Androida. Dziś portfolio programów mobilnych Google powiększyło się o kolejną pozycję: jest nią Aparat Cardboard. O ile nowości w YouTube dotyczyły filmów wykonanych w panoramie sferycznej, tak Cardboard Camera ma nieco inne zastosowanie. Jest to na dobrą sprawę prosta aplikacja…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.