Aparat Cardboard Aparat Cardboard 1.0.0.181206016

Strona główna Android Grafika i fotografia Tworzenie panoram i 360°
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aparat Cardboard to aplikacja dedykowana w głównej mierze goglom firmy Google. Może być jednak wykorzystywana także jako program do robienia zdjęć panoramicznych.

Standardowo w przypadku aplikacji od Google'a aplikacja wita nas krótkim poradnikiem, który przedstawia najważniejsze możliwości programu. Następnie przechodzimy do menu głównego gdzie widnieje kilka gotowych zdjęć, a w przyszłości pojawią się też te stworzone przez nas.

Do zdjęć możemy dodać także dźwięk. Domyślnie opcja ta jest włączona, ale możemy ją dezaktywować. Interfejs podczas kręcenia materiału jest bardzo intuicyjny. Aplikacja informuje nas o kierunku obracania się, postępie, a także alarmuje gdy nasze ruchy są zbyt szybkie. Oczywiście nie musimy wykonywać pełnego obrotu, jednak tylko on gwarantuje dobre wrażenia podczas korzystania z gogli VR.

Aparat Cardboard to ciekawe urozmaicenie dla osób, które zdecydowały się na ich zakup. Aplikacja pozwala utrwalić nie tylko wygląd miejsca, ale też związane z nim dźwięki, a następnie powracać do nich w wolnej chwili.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!