Apeaksoft Screen Recorder Apeaksoft Screen Recorder 1.3.22

Strona główna Windows Multimedia Przechwytywanie wideo
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Apeaksoft Screen Recorder to bardzo proste w obsłudze narzędzie do rejestrowania aktywności użytkownika na komputerze. Dzięki temu programowi bez problemu przygotujemy rozmaite samouczki czy prezentacje w formie materiałów wideo.

Program do tworzenia let’s playów i nie tylko

Po uruchomieniu Apeaksoft Screen Recorder możemy wybrać, czy aplikacja ma zająć się nagrywaniem obrazu z ekranu (całego lub wybranego fragmentu pulpitu) czy dźwięku. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by w tym samym czasie rejestrować zarówno wideo, jak i audio, które będą stanowić jedną całość naszego projektu. Dodatkowo istnieje możliwość sporządzania zrzutów ekranowych.

Łatwa obsługa

Apeaksoft Screen Recorder cechuje się bardzo nowoczesnym, minimalistycznym interfejsem, co sprawia, że z opanowaniem tego narzędzia poradzą sobie zarówno mniej, jak i bardziej doświadczeni użytkownicy. Na uwagę zasługuje również fakt, że można szybko przełączać się między kolejnymi trybami pracy (nagrywanie obrazu, dźwięku czy tworzenie screenshotów).

Szybkie działanie

Warto dodać, że Apeaksoft Screen Recorder pozwala na zdefiniowanie skrótów klawiaturowych. Za pomocą wybranych kombinacji przycisków możemy efektywniej wykonywać kolejne czynności, takie jak np. rozpoczęcie nagrywania, zatrzymywanie rejestrowania obrazu czy też wyłączenie kamery internetowej.

Wsparcie znanych formatów plików

Kiedy zakończymy prace nad swoim dziełem, Apeaksoft Screen Recorder umożliwi zapoznanie się z efektami naszej pracy po wejściu do specjalnego katalogu. Będą w nim przechowywane zarejestrowane przez nas materiały zapisane w wybranym formacie (program wspiera między innymi MP4, WMV oraz MOV).

Apeaksoft Screen Recorder – najważniejsze cechy:

  • proste narzędzie do zgrywania obrazu z całego pulpitu lub jego fragmentu
  • możliwość nagrywania obrazu z kamery internetowej
  • funkcja rejestrowania dźwięków
  • umożliwia tworzenie zrzutów ekranowych
  • pozwala na korzystanie ze skrótów klawiaturowych

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!