Apex Text to Speech 2.3.8.2

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Apex Text to Speech to bardzo proste w obsłudze narzędzie, które oferuje możliwość zamiany tekstu na mowę.

Po wpisaniu czy też skopiowaniu tekstu do głównego okna programu Apex Text to Speech wystarczy kliknąć przycisk „speak”, by komputerowy lektor (dwa głosy do wyboru) przeczytał kolejne wyrazy. Na tym jednak nie koniec, bo aplikacja umożliwia zapisanie całej wypowiedzi do pliku dźwiękowego w formacie WAV, który będziemy mogli następnie odtworzyć w późniejszym terminie na komputerze lub odpowiednim urządzeniu przenośnym (np. odtwarzacz MP3).

Apex Text to Speech pozwala na odtwarzanie tekstu umieszczonego w programach Microsoft Word czy Microsoft Excel, dokumentach tekstowych, PDF-ach, ebookach, stronach internetowych i nie tylko. Co ciekawe, w dowolnym momencie możemy spauzować i wznowić głos lektora.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!