ApexDC++ 1.6.5

Strona główna Windows Internet i komunikacja Bezpośrednia wymiana plików
Po​bierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ApexDC++ jest stworzonym na bazie StrongDC++ klientem sieci Direct Connect, pozwalającym po uprzednim nawiązaniu połączenia z tzw. hubami pobierać różnego rodzaju dane - muzykę, filmy, programy itp.

Program posiada przyjazny interfejs graficzny, szereg ciekawych funkcji oraz duże możliwości konfiguracji. Pozwala pobierać pliki z wielu źródeł, dzielić je na części (segmentować), ustalać limity transferu przychodzącego i wychodzącego, tworzyć reguły, które dezaktywują wybrane sloty w przypadku spadku transferu, wykrywać fałszywe zasoby udostępniane przez innych użytkowników, a także nawiązywać bezpieczne połączenia za pośrednictwem protokołu TLS.

Ponadto ApexDC++ obsługuje mechanizm pluginów, pozwalających łatwo i szybko rozszerzać możliwości programu o nowe funkcjonalności.

Uwaga!

  • Spolszczenie do programu dostępne jest w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Polskie lokalizacje (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!