r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Aplikacja KFC dostępna dla każdego. Złożysz nią zamówienie i ominiesz kolejkę

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

KFC po fazie testów wprowadza na stałe aplikację, dzięki której klienci mogą zaoszczędzić nieco czasu. Usługa „Zamów i odbierz w restauracji. Przeskocz kolejkę” w aplikacji KFC umożliwia złożenie zamówienia będąc jeszcze w drodze do KFC, zapłacenie online i odbiór jedzenia już na miejscu.

Największą zaletą jest ominięcie kolejki i spore skrócenie czasu potrzebnego na złożenie zamówienia. Proces zamówienia jest bardzo prosty. Należy posiadać oficjalną aplikację KFC Polska – w naszej bazie wersja na Androida lub iOS-a – w której podczas konfiguracji konta musimy podać numer telefonu, służący m.in. do powiadamiania o statusie zamówienia.

Jak złożyć zamówienie na smartfonie?

W aplikacji wybieramy Zamów i odbierz w restauracji – opcja powinna znajdować się na samej górze głównego ekranu. Następnie zezwalamy aplikacji na dostęp do nawigacji i wybieramy lokalizację KFC. Automatycznie powinna zostać ustawiona najbliższa restauracja, jeśli jednak chcemy udać się do innego miejsca, wystarczy kliknąć na Zmień.

r   e   k   l   a   m   a

Następnie ustalamy, czy zamówienia ma zostać przygotowane na wynos czy na miejscu. Pozostaje skompletować zamówienie – oferta przedstawiona jest z wykorzystaniem dużych kafelków ze zdjęciem i ceną. Konkretne danie dodajemy po kliknięciu i wyborze w nowym oknie przycisku Dodaj. W celu przejścia do płatności wybieramy czerwony przycisk w dolnym prawym rogu, płacimy online i to już wszystko.

Pozostaje tylko udać się do wcześniej określonego KFC i odbierać zamówienie. Kolejne etapy realizacji wyświetlane są na ekranie smartfona. Powiadomienie o gotowym zamówieniu zostanie wysłane za pomocą SMS. Cały proces został przedstawiony na umieszczonym filmiku.

Obecnie usługa jest już dostępna w niemal 170 lokalach KFC, których listę można sprawdzić w aplikacji. Zasięg nowej funkcji jest systematycznie poszerzany wraz z otwarciami nowych i renowacjami kolejnych restauracji.

Aplikację KFC Polska znajdziecie w naszej bazie oprogramowania. Dostępna jest wersja na smartfony z Androidem i iOS-em.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.