r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Aplikacja Kupony Żbik zwróci Ci część wydatków za zakupy

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Kupony Żbik to nowa aplikacja od autorów rozbudowanej listy zakupów Listonic. Jej idea jest prosta, zapewnić użytkownikom zniżki dzięki którym ich zakupy będą tańsze. O wiele ciekawiej prezentuje się forma w jakiej mamy uzyskać rabat. Nie są to promocje określonych sklepów czy też punkty, a pieniądze zwracane na nasze konto.

Sama idea nie jest nowa, na zachodzie podobne mechanizmy stosuje serwis i aplikacja ibotta, jednak to właśnie Kupony Żbik przenoszą te rozwiązania na nasz lokalny rynek. Na czym polega zasadnicza różnica? Po pierwsze bonus jest przyznawany dopiero po zakupieniu produktu, po drugie ma on formę gotówki, a nie kuponów, zniżki, czy też punktów. Wreszcie po trzecie zakupu możemy dokonać właściwie w dowolnym sklepie. Cała procedura sprowadza się do kilku etapów.

Na początku wybieramy produkt z listy oferowanej przez Kupony Żbik. Po jego aktywacji mamy kilka dni na skorzystanie z promocji. Następnie udajemy się do sklepu w celu dokonania zakupu. W dogodnym dla nas momencie za pomocą aplikacji robimy zdjęcie paragonu, a po jego akceptacji dostajemy informację o określony zwrocie kosztów. Niezależnie od wysokości zebranych środków, w każdej chwili możemy zgłosić chęć ich przelania na nasze konto bankowe. Nie gonią nas żadne limity, terminy.

r   e   k   l   a   m   a

Takie podejście wydaje się bardzo uczciwe względem klienta. Podobną postawę widać w wielu aspektach aplikacji. Ważną część opisu wersji na system Android stanowią wyjaśnienia dlaczego niezbędne są konkretne uprawnienia. Sama aplikacja także nie wymusza na nas danych, dopóki realnie nie będą potrzebne. Konto zakładamy dopiero gdy chcemy skorzystać z kuponu, nr banku podajemy w momencie gdy zdecydujemy się na przelew środków, dodatkowo sami wybieramy kiedy ma nastąpić.

Na chwilę obecną różnorodność zniżek nie zachwyca. Cztery produkty to ilość dobra na testy, ale nie podbijanie rynku, na którym już teraz istnieje mocna konkurencja. Trzeba jednak przyznać, że uczciwe podejście do klienta przemawia za Żbikiem. Kolejną zaletą są bardzo dobrze wykonane aplikacje mobilne. Wspierany jest system iOS i Android, z czasem może do nich dołączyć Windows Phone. Kupony Żbik potrafią przesłać wybrane produkty do Listonica, planowane są dodatkowe powiązania pomiędzy tymi aplikacjami.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.