r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Aplikacja YouTube Gaming coraz lepszą alternatywą dla Twitch.tv

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Platforma YouTube Gaming jest odpowiedzią na wysoką popularność Twitch.tv. Google chce nas przekonać, że YouTube to nie tylko serwis do wrzucenia filmików z gier, ale również cała platforma, pozwalająca na strumieniowanie rozgrywki na żywo. Do mobilnej aplikacji trafia sporo nowości, które mają przekonać większą grupę osób do YouTube Gaming.

W końcu będziemy mogli korzystać z aplikacji w trybie poziomym. Było to wcześniej możliwe, mogliśmy tak oglądać transmisje. Jednak interfejs i tak był zablokowany wyłącznie w orientacji pionowej, co było dość niewygodne, zwłaszcza, że filmy oglądaliśmy przede wszystkim w trybie poziomym. Teraz nie będziemy musieli wracać do orientacji pionowej, co z pewnością zwiększy komfort korzystania na smartfonie.

Kolejne niedociągnięcie mobilnej aplikacji również zostało wyeliminowane. Do tej pory, jeśli chcieliśmy czytać dyskusje, to byliśmy zmuszeni do korzystania z orientacji pionowej. Komentarze wówczas pojawiały się pod wideo. Nie było to wygodne, ponieważ transmisję widzieliśmy na małym ekranie. W końcu Google wprowadziło funkcję wyświetlania dyskusji bezpośrednio na wideo, co pozwala na czytanie wypowiedzi oglądających także w trybie poziomym.

r   e   k   l   a   m   a

Ważną nowością jest wprowadzenia sekcji z historią obejrzanych materiałów. Jeśli korzystacie z mobilnej aplikacji YouTube, to w YouTube Gaming historia wygląda identycznie. Materiały przedstawione są w formie listy. Dostępne jest opcja wyłączenia zapisywania historii, a także wyczyszczenia już zebranych danych.

W mobilnej aplikacji możemy w końcu określić nasz region, wybierając z listy dostępnych krajów. Pozwala to na dobieranie filmów z danego państwa, a także tych w danym języku. Tradycją w YouTube Gaming stało się dodawanie Easter Egga (wielkanocnego jajeczka) w każdej nowej wersji. Teraz w aplikacji znajdziemy aż sześć niespodzianek przygotowanych przez twórców.

Oczywiście najnowszą wersję YouTube Gaming znajdziecie w naszej bazie. Warto dokonać aktualizacji, bo oprócz wspomnianych nowości, naprawiono wiele wykrytych błędów, a twórcy obiecują również większą wydajność. Uwaga, polecamy pobrać pliki APK z naszej bazy (zakładka Wszystkie wersje), gdyż przez sklep Play w Polsce najnowsza wersja może nie być dostępna.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.