Aplikacja dnia: Dieta PL 2018

Strona główna Aktualności

O autorze

Dzisiejsza aplikacja dnia – Dieta PL 2018 – przyda się osobom chcącym zmienić nawyki żywieniowe i zrzucić zbędne kilogramy. To aplikacja zawierająca przykładowe jadłospisy i przepisy na posiłki, zgodne z założeniami kilku diet. Znajdziemy tu jadłospisy dla diety: 1000 kcal, Wolumetrycznej, Tygodniowej, Restrykcyjnej, Wegańskiej, Lekkostrawnej oraz zupełnie nowej – bezglutenowej.

W menu aplikacji należy wybrać typ diety, którą chcemy zastosować w najbliższym czasie. Aplikacja oznacza każdą z diet innym kolorem, więc łatwo zorientować się, czy wyświetlone przepisy należą do właściwej kategorii. Ponadto w ustawieniach można włączyć powiadomienia o nadchodzącej porze posiłku z wybranej diety o dogodnej godzinie.

Po wybraniu diety możemy przejrzeć tygodniowy rozkład, zawierający jadłospisy i przepisy dla posiłków na każdy dzień tygodnia. Przepisy i propozycje posiłków zostały opatrzone zdjęciami.

Ponadto w opisach diet znajdziemy informacje o nich, założeniach przyświecających ich konstrukcji oraz dodatkowe zalecenia. Należy pamiętać, że niektóre z tych diet można stosować tylko przez określony czas – na przykład odchudzającą dietę 1000 kcal należy zakończyć po maksymalnie 4 tygodniach.

Aplikacja Dieta PL 2018 jest dostępna dla Androida i iOS-a.

© dobreprogramy
s