Aplikacja dnia: Odliczanie do Bożego Narodzenia 2017

Strona główna Aktualności

O autorze

Od 1 grudnia zwykle startują kalendarze adwentowe, dlatego też dzisiejszą aplikacją dnia jest Odliczanie do Bozego Narodzenia 2017, zawierająca licznik czasu i codziennie serwująca nam drobny podarek.

Głównym elementem aplikacji jest licznik czasu, jaki pozostał do Świąt Bożego Narodzenia. W ustawieniach można wybrać dla niego jedną z bardzo ładnych skórek z animowanym śniegiem oraz wybrać, czy odliczanie ma trwać do 24 grudnia (Wigilia), czy 25 (Boże Narodzenie). Za darmo otrzymaliśmy 4 motywy, płatna wersja aplikacji odblokuje jeszcze 3. Warto dodać, że animowany śnieg można wyłączyć, a ponadto w tle może grać jedna z dołączonych do aplikacji świątecznych piosenek. Za darmo mamy do dyspozycji 3 utwory („Deck the Halls”, „Oh Christmas Tree” i „Życzymy Ci wesołych Świąt”), płacąc otrzymamy jeszcze 4 („Cicha noc”, „Jingle Bells”, „Kolęda dzwoneczków” i „Radość dla świata”).

W aplikacji znajduje się także kalendarz adwentowy, w którym codziennie czeka na nas inna niespodzianka – głównie elementy do personalizacji telefonu. Dziś dostaliśmy zimową tapetę, a ponadto odnośnik do piosenki w klimacie.

Aplikacja nie wyświetla żadnych reklam. Jej płatna wersja, poza wspomnianymi wyżej skórkami i piosenkami, daje także dostęp do dwóch widżetów na ekran główny, pozwalających szybko zorientować się, ile jeszcze zostało do Świąt.

Odliczanie do Bożego Narodzenia 2017 działa na Androidzie i iOS-ie.

© dobreprogramy