reklama

Aplikacja do komunikacji z Windows Phone 8 już w Windows Store

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Microsoft na 10:00 w San Francisco zaplanował konferencję związaną z oficjalną premierą najnowszej odsłony systemu Windows Phone. Wieczorem czasu polskiego dowiemy się więc co kryją w sobie mobilne okienka, a z Windows Store już od rana można pobrać aplikację dla Windowsa 8 i RT, która ma towarzyszyć urządzeniu mobilnemu z Windows Phone 8.

Aplikacja o wymownej nazwie Windows Phone służyć ma do przeglądania i synchronizacji multimediów i danych z telefonem z poziomu komputera lub tabletu z Windowsem RT lub Windowsem 8. Jedną z ciekawszych możliwości zestawu złożonego z aplikacji i telefonu będzie współdzielenie danych z różnych aplikacji na telefonie z tymi na komputerze lub tablecie bez potrzeby uruchamiania appki do synchronizacji. Ponadto będzie można sprawdzić ilość wolnego miejsca na dysku, uzyskać informacje o telefonie, instalować aplikacje z WindowsPhone.com i, co ważne, odnaleźć zagubiony telefon. Aplikacja jest dostępna w języku polskim i działać ma jedynie z najnowszą wersją Windows Phone.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama