r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Aplikacje iOS pod Windows

Strona główna Aktualności

Istnieje ogromna liczba różnych programów dla Windows. Wiele jednak ciekawych aplikacji powstaje także dla przenośnych urządzeń Apple i nie zawsze mają one swoje windowsowe odpowiedniki. Problem ten częściowo rozwiązuje iPadian, którego wersja 0.1 właśnie się ukazała.

iPadian sam nie wymaga instalacji w systemie, korzysta jednak z Adobe AIR, więc środowisko to musi być zainstalowane. Aplikacja uruchamia się jako swego rodzaju nakładka na pulpit, pozostawiając jednak dostęp do systemowego paska zadań. iPadian pozwala na automatyczne logowanie się do różnych aplikacji webowych, np. Facebooka, pod warunkiem wcześniejszego zalogowania się do nich w sposób tradycyjny. Dość poważnym ograniczeniem iPadiana jest obsługa tylko tych iOSowych programów, które są aplikacjami webowymi. Nie ma też dostępu do oficjalnego App Store a jedynie sklepu iPadiana.

Aplikacja jest jeszcze we wczesnej fazie rozwoju i jest dosyć ograniczona. Jest jednak dosyć ciekawym projektem i jeśli będzie w stanie obsługiwać więcej programów, stanie się całkiem przydatnym narzędziem.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.