Apotheon Arena

Strona główna Windows Gry Bijatyki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Greckie mity są ulubioną lekturą niejednego fana literatury, ale też gracza. Tym, którzy dodatkowo po prostu uwielbiają rywalizować online z pewnością spodoba się bezpłatny projekt Apotheon Arena. Dzieło prezentuje się tak, jakby stare ryciny ścienne czy z glinianych dzbanów powołano do życia, by na oczach świata dawni wojownicy walczyli między sobą na śmierć i życie. Oprawa naprawdę robi wrażenie, podobnie jak muzyka.

Po tym, jak komercyjna gra Apotheon zyskała niemały rozgłos, zdolni producenci postanowili rozpowszechniać jej pełną, tylko wieloosobową wersję za darmo. Warto z początku przejść przez samouczek, aby poznać podstawy zabawy. Nie chodzi tutaj bowiem o proste machanie mieczem, lecz też wykorzystywanie tarczy w obronie plus używanie wielu przedmiotów specjalnych, porozrzucanych po stylowych mapach.

Areny projektem przypominają miejsca przedstawiane w starożytnych zwojach. Wojownicy, których wygląd da się dopasować w opcjach, również i do tego też obowiązkowo ukazani są oni z boku. Do sterowania na pewno trzeba się przyzwyczaić, ale gra jest ciekawą odskocznią od standardowych dzieł z opcją multiplayer. Co ważne, na serwerach mogą bawić się z nami posiadacze oryginalnego, płatnego Apotheona.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor Intel Core 2 Duo 2.0 GHz lub AMD Athlon X2 5200+ 2.6 GHz
  • 1 GB RAM
  • Karta graficzna kompatybilna z DirectX 9.0c

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!