ApowerREC ApowerREC 1.4.14.8

Strona główna Windows Multimedia Przechwytywanie wideo
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ApowerREC to nowoczesne narzędzie przeznaczone do rejestrowania aktywności użytkownika na komputerze i zapisywania jej na dysku twardym w formie wysokiej jakości materiału wideo (MP4, WMV, AVI, MOV, FLV, MPEG, VOB lub ASF).

Program pozwala rejestrować dowolną czynność wykonywaną na komputerze z systemem Windows, umożliwiając sprawne i wygodne tworzenie różnego typu poradników, rejestrowanie wideo-rozmów czy strumieni wideo nadawanych za pośrednictwem Internetu. ApowerREC umożliwia przechwytywanie obrazu w trybie pełnoekranowym lub z dowolnego, zdefiniowanego przez użytkownika obszaru ekranu.

ApowerREC bardzo dobrze radzi sobie z rejestrowaniem wszelakiego wideo, dając przy tym możliwość nagrywania dźwięku z mikrofonu (MP3, ACC, OGG, WMA, WAV oraz FLAC) i jego synchronizacji z obrazem. Dzięki narzędziu zarejestrujemy również obraz z kamerki internetowej oraz wykonamy statyczne zrzuty ekranu (PNG, BMP, JPG, GIF i TIFF).

Aplikacja wyposażona została w dopracowany i wygodny w użyciu interfejs graficzny. Oferuje wsparcie dla skrótów klawiszowych, które usprawnią codzienną obsługę narzędzia i wykonywanie typowych operacji. ApowerREC z powodzeniem polecić można amatorom, jak również bardziej wymagającym odbiorcom.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!