ApowerShow ApowerShow 1.1.0.0

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie prezentacji i demonstracji
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ApowerShow to narzędzie do tworzenia pokazów slajdów przy wykorzystaniu własnych materiałów (np. filmów czy zdjęć).

Program charakteryzuje się prostotą użytkowania i skierowany jest do mniej doświadczonych odbiorców, którzy chcieliby w mgnieniu oka przygotować własne dzieło, a nie dysponują specjalistyczną wiedzą w tym zakresie. ApowerShow pozwala umieszczać rozmaite multimedia na tzw. osi czasu, dodawać proste filtry graficzne, efekty przejścia czy też ścieżkę dźwiękową.

ApowerShow zawiera rozmaite szablony, dzięki którym stworzymy nie tylko pokazy slajdów, ale także animowane kolaże. Narzędzie idealnie nadaje się wśród prywatnych użytkowników, ale nie tylko, bowiem można z niego zrobić użytek także w szkole lub pracy, tworząc rozmaite materiały edukacyjne w formie prezentacji multimedialnych.

Swoje projekty utworzone za pomocą ApowerShow możemy zapisać do pliku w formacie MP4, a następnie udostępnić "w chmurze" w jakości 480p, 720p lub nawet 1080p.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!