ApowerUnlock ApowerUnlock 1.0.2.5

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Usuwanie zabezpieczeń
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

ApowerUnlock to program służący do natychmiastowego odblokowania wyświetlacza iPhone’a lub iPada bez konieczności wpisywania kodu dostępu.

Narzędzie może okazać się bardzo przydatne w sytuacji, gdy zapomnieliśmy hasła do swojego urządzenia wyprodukowanego przez firmę Apple, które zostało zablokowane z rozmaitych przyczyn (awaria ekranu po upadku urządzenia na podłogę; użytkownik mógł również po prostu wpisać wielokrotnie błędny kod dostępu).

ApowerUnlock pozwala również na łatwe i szybkie usunięcie kodu dostępu do iPhone’a lub iPada, funkcji odblokowywania urządzenia odciskiem palca lub też przez rozpoznawania twarzy, dezaktywowanie systemu Touch ID, wyłączanie hasła iCloud oraz zyskanie dostępu do swojego Apple ID bez podawania hasła.

Warto dodać, że z ApowerUnlock powinniśmy skorzystać nie tylko w wyżej wymienionych sytuacjach kryzysowych, ale także wówczas, gdy kupiliśmy używanego iPada lub iPhone’a i chcielibyśmy odblokować urządzenie, a następnie usunąć z niego jakiekolwiek dane poprzedniego użytkownika.

ApowerUnlock charakteryzuje się czytelnym, nowoczesnym interfejsem użytkownika, więc z obsługą narzędzia poradzą sobie także mniej doświadczeni odbiorcy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!