Apowersoft Video Converter Studio Apowersoft Video Converter Studio 4.8.3.0

Strona główna Windows Multimedia Pakiety multimedialne
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Apowersoft Video Converter Studio to prosty w użyciu konwerter plików multimedialnych, obsługujący wszystkie najpopularniejsze i najważniejsze formaty audio i wideo.

Program wyróżnia się przejrzysty i nowoczesnym interfejsem, który w przystępny sposób prezentuje wszystkie ważne informacje. Z poziomu głównego okna możemy zdefiniować pliki do konwersji, wybrać jeden z dostępnych profili lub skonfigurować własny oraz poddać pliki prostej obróbce i odtworzyć je w zintegrowanym odtwarzaczu. Funkcja edycji jest dość prosta i oferuje najbardziej podstawowe opcje, takie jak wycinanie fragmentów pliku czy też regulacja nasycenia i kontrastu.

Apowersoft Video Converter Studio obsługuje szereg formatów wideo - AVI, MKV, AMV, MP4, WMV, 3GP, FLV, SWF, HTML5 oraz formaty kompatybilne z YouTube, odtwarzaczami DVD, urządzeniami firm Apple, Samsung i Sony, a także audio - MP2, MP3, AC3, WMA, WMV, OGG, FLAC, ACC, RealMedia.

Uwaga!

  • Wersja testowa aplikacji pozwala na konwersję jedynie 30% pliku lub jednej minuty czasu jego trwania

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!