r   e   k   l   a   m   a
reklama

Apowersoft Video Download Capture 6.3.3

Strona główna Windows Multimedia Pobieranie wideo
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Apowersoft Video Download Capture to stosunkowo niewielki kombajn multimedialny przeznaczony do kompleksowej obsługi materiałów wideo. Umożliwia on m.in. pobieranie klipów publikowanych w Sieci, rejestrowanie naszej aktywności na komputerze oraz konwertowanie plików wideo pomiędzy najpopularniejszymi formatami.

Ten wszechstronny program wyposażony został w wiele zaawansowanych rozwiązań, mających na celu poprawę komfortu pracy z multimediami. Umożliwia on w wygodny sposób zapisywanie ulubionych filmików z Internetu na dysku komputera, obsługuje większość najpopularniejszych serwisów typu YouTube, Dailymotion, i innych, a także wspiera następujące protokoły strumieniowania: HTTP, FTP i RTMP. Apowersoft Video Download Capture z powodzeniem radzi sobie z pobieraniem pojedynczych klipów, jak również całych ich zbiorów w najwyższej jakości, dysponując przy tym wbudowanym odtwarzaczem.

Do dyspozycji użytkownika oddano również opcje nagrywania aktywności na pulpicie, konwersji wideo pomiędzy wieloma popularnymi formatami (MP4, FLV, MKV, AVI i innymi, zgodnymi z przenośnymi urządzeniami), a także użyteczny edytora wideo z funkcją kadrowania, przycinania i dodawania napisów.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu jedynie przez 3 dni.
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Manuelito di Alvarezo   7 #2 23.08.2016 21:38

z jakiego serwisu pobierałes?

  #1 28.07.2015 15:42

Ściągnięcie materiału o długości powyżej 75minut przekracza możliwości programu:(

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieTest najlepszych telewizorów na Mundial