App Builder 2021.24

Strona główna Windows Programowanie Środowiska programistyczne
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

App Builder to narzędzie, które pozwala na tworzenie aplikacji na urządzenia stacjonarne i przenośne, a przy tym nie wymaga umiejętności programistycznych.

Mamy tutaj do czynienia z kompletnym środowiskiem dla systemu operacyjnego Windows, które adresowane jest przede wszystkim do osób nieposiadających wiedzy na temat programowania za pomocą Javascript czy też HTML. Naturalnie jednak z App Buildera mogą zrobić także użytek bardziej zaawansowani użytkownicy, którzy znają wspomniane języki.

App Builder zawiera kilkadziesiąt różnych obiektów do umieszczenia w naszej aplikacji bez konieczności wpisywania choćby linijki kodu – wszystko opiera się na akcjach wizualnych, dlatego też za pomocą techniki "przeciągnij i upuść" możemy umieścić w swoim programie dowolne elementy.

Choć korzystanie z App Builder nie powinno sprawić problemów, w razie potrzeby użytkownik może skorzystać ze specjalnych plików pomocy, gdzie opisano wszystkie operacje, jakie można wykonać za pomocą tego narzędzia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!