reklama

App Store - TapPlex 2.0.0.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

App Store - TapPlex to program, który ma pomóc w odnalezieniu ciekawych aplikacji i gier w zasobach sklepu Windows Phone. Dodatkowo przedstawia obecnie trwające promocje.

To właśnie na nich skupia się pierwsza zakładka. Niestety App Store - TapPlex czasem oszukuje i jako przecenę prezentuje aplikacje od dawna dostępne jako darmowe. Kolejna zakładka prezentuje nam polecane programy i gry. Przy każdym z nich widzimy ilość pobrań, cenę oraz krótki opis. Wybranie, którejś z pozycji przeniesie nas bezpośrednio do sklepu.

Ostatnia z zakładek przedstawia kolekcje i zbiory. Wybór jest spory, a ich zawartość często odświeżana. Część z nich bazuje także na interakcji użytkowników (oceny, ilość pobrań.). Choć w tego typu programach interfejs nie jest najważniejszy, trzeba przyznać, że autorzy przyłożyli się do jego wykonania. App Store - TapPlex dostępny jest za darmo, nie zawiera reklam.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić