AppCleaner AppCleaner 3.3

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pob​ierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AppCleaner to proste w obsłudze narzędzie przeznaczone do optymalizacji systemu operacyjnego. Oferuje przyjazny dla użytkownika interfejs, zawierający wiele przydatnych funkcji, a także narzędzia wspomagające przy oczyszczaniu i zarządzaniu aktywnymi procesami oraz aplikacjami.

Głównym zadaniem programu jest zoptymalizowanie pracy systemu operacyjnego, a także usunięcie z dysku twardego wszystkich zbędnych plików pozostawionych po odinstalowanych aplikacjach. Oprócz tego skutecznie oczyszcza pozostałości z przeglądarek internetowych, w tym między innymi ciasteczka (cookies), historię przeglądanych stron, zapisane dane formularzy oraz pliki tymczasowe.

AppCleaner usuwa nieużywane wpisy i uszkodzone klucze w rejestrze systemowym, a także skutecznie i bezpiecznie oczyszcza w nim pozostałości po plikach pomocy i DLL, ścieżkach aplikacji, czcionkach, deinstalatorach oraz w przestarzałych oprogramowaniach. Program likwiduje też wpisy i inne zbędne dane przechowywane w schowku systemowym i katalogu tymczasowym.

W programie znajdziemy również narzędzia do zarządzania aktywnymi procesami oraz aplikacjami uruchamianymi wraz z systemem operacyjnym. Użytkownicy mogą w prosty i szybki sposób odinstalować dowolną aplikację z dysku twardego, a także uruchomić lub wyłączyć aktywny proces.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!