reklama

AppCleaner 3.3

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AppCleaner to proste w obsłudze narzędzie przeznaczone do optymalizacji systemu operacyjnego. Oferuje przyjazny dla użytkownika interfejs, zawierający wiele przydatnych funkcji, a także narzędzia wspomagające przy oczyszczaniu i zarządzaniu aktywnymi procesami oraz aplikacjami.

Głównym zadaniem programu jest zoptymalizowanie pracy systemu operacyjnego, a także usunięcie z dysku twardego wszystkich zbędnych plików pozostawionych po odinstalowanych aplikacjach. Oprócz tego skutecznie oczyszcza pozostałości z przeglądarek internetowych, w tym między innymi ciasteczka (cookies), historię przeglądanych stron, zapisane dane formularzy oraz pliki tymczasowe.

AppCleaner usuwa nieużywane wpisy i uszkodzone klucze w rejestrze systemowym, a także skutecznie i bezpiecznie oczyszcza w nim pozostałości po plikach pomocy i DLL, ścieżkach aplikacji, czcionkach, deinstalatorach oraz w przestarzałych oprogramowaniach. Program likwiduje też wpisy i inne zbędne dane przechowywane w schowku systemowym i katalogu tymczasowym.

W programie znajdziemy również narzędzia do zarządzania aktywnymi procesami oraz aplikacjami uruchamianymi wraz z systemem operacyjnym. Użytkownicy mogą w prosty i szybki sposób odinstalować dowolną aplikację z dysku twardego, a także uruchomić lub wyłączyć aktywny proces.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
juta   19 #9 26.08.2016 17:36

Na Win7 używam, jest dobry i prosty w użyciu.

darek719   41 #8 29.10.2015 18:34

dobry program z prostym interfejsem.

  #7 08.05.2013 10:28

Jest na prawdę super , szybko wszystko wyczyścił , przeczyścił .. i musiałem przeinstalować system , ale było czysto ... bardzo polecam tego typu programy .

  #5 26.08.2012 10:25

wypadałoby droga redakcjo dopisac ze wymaga bibliotek .NETframework

  #3 12.06.2012 10:07

W moim laptopie ASUS, po użyciu programu powstał błąd z logowaniem się do Windowsa. Wykasował jakieś pliki do ASUS Protect Manager.

macaleks   14 #2 11.06.2012 19:03

Bufor porządku Menu,Bufor obszaru powiadomień,Przestarzałe dane prefetch,czyszczenie wolnej przestrzeni,bufor miniatur i wiele wiele innych!
http://www.updatestar.com/

macaleks   14 #1 11.06.2012 16:47

Dobry sofcik.Czyścioszek jakich mało.No i u mnie poprawił wydajność.Wyraźnie.Pozdrawiam

reklama