AppDeals AppDeals 2.3.1.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

W Windows Phone Store codziennie można trafić na nowe promocje różnego rodzaju. Niektóre to zwykłe zniżki typu -40% na aplikację, ale czasami zdarzają się perełki, które są całkowicie darmowe. W śledzeniu na bieżąco wszystkich promocji niezastąpiona jest aplikacja AppDeals. Dzięki niej użytkownicy zaoszczędzili już 8 452 483 dolarów (dane z aplikacji z „about us” na dzień 09.11.2013).

AppDeals zawiera zbiór najnowszych promocji, które są publikowane prosto od wydawców — tak przynajmniej twierdzi aplikacja. AppDeals dzieli się na dwie kolumny. W pierwszej widnieje 10 ostatnich promocji. Obok każdej widnieje czas pozostały do końca, opis programu i cena. Po naciśnięciu użytkownik zostaje przekierowany do sklepu.

W drugiej kolumnie natomiast, znajdują się nowości. Ten segment nie jest zbyt często aktualizowany, jednak tu też można ciekawe pozycje znaleźć.

O nowych promocjach można być informowanym także mailowo. Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji zostaje wyświetlony komunikat z pytaniem, czy włączyć powiadomienia w tle i powiadomienia mailowe. Wyłączyć je można wchodząc w „manage email alerts”.

Jeżeli aplikację zainstaluje programista chcący opublikować swoją promocję, wystarczy że wyśle maila do autora, korzystając z opcji „sumbit your apps”.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!