AppGuard

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

AppGuard to innowacyjne narzędzie zabezpieczające komputer przed złośliwym oprogramowaniem.

AppGuard zatrzymuje podejrzane i niebezpieczne aplikacje w systemie operacyjnym oraz inne złośliwe oprogramowania, które mogą w prosty sposób zainfekować komputer podczas pobierania danych z Internetu lub przeglądania stron internetowych. Korzystając z programu możemy bezpiecznie wykonywać zakupy w sieci i logować się do własnego konta w banku internetowym, otwierać załączniki przesyłane drogą elektroniczną, a także swobodnie pobierać nieznane dane z sieci.

W programie możemy ustawić odpowiedni poziom ochrony systemu operacyjnego (wysoki, średni itd.), a także dokładnie skonfigurować wyświetlanie komunikaty alarmowe. AppGuard posiada specjalne moduły, które zabezpieczają komputer wykonując różne czynności w systemie. Na przykład MemoryGuard zapobiega rozprzestrzenianiu się złośliwego kodu/wirusów pomiędzy aplikacjami i innymi procesami aktywnymi w systemie.

Oprócz tego znajdziemy w nim też funkcje Drive-by Download Protection, która zatrzymuje podejrzane aplikacje po uruchomieniu oraz MBRGuard ochraniający główny rekord rozruchowy dysku twardego (MBR). Pozostałe moduły zabezpieczają prywatne dane użytkownika i system przed instalowaniem niepożądanych lub podejrzanych aplikacji, a także zapobiegają infekcji komputera z pamięci przenośnej USB. Warto dodać, że AppGuard jest w pełni kompatybilny z innymi programami zabezpieczającymi zainstalowanymi w systemie Windows.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!