AppRemover

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AppRemover to narzędzie służące do całkowitego usuwania z systemu Windows różnego rodzaju oprogramowania zabezpieczającego - antywirusów, zapór ogniowych (firewalli) i antyspyware.

Aplikacja nie wymaga instalacji, automatycznie wykrywa zainstalowane na komputerze programy zabezpieczające oraz oferuje 2 tryby ich usuwania. Pierwszy z nich umożliwia przeprowadzenie od początku procesu deinstalacji, drugi natomiast usuwa wszelakie pozostałości (m.in. zbędne pliki, wpisy w rejestrze) w systemie po usuniętym już za pośrednictwem standardowego kreatora instalacji oprogramowaniu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Dementor   38 #35 10.11.2015 20:51

Odinstalowanie programów AV ma sens tylko z osobna. A nie w pakiecie. Jak to mówią "co za dużo to nie zdrowo"

mmarekk   10 #34 08.12.2014 05:37

Nie znajduje wielu programów antywirusowych

ErtywekPL   5 #33 21.09.2013 09:01

do kitu, nie znajduje głupiego BitDefendera tylko uTorrent i AVG antyvirus ............

Creeper   1 #32 24.04.2013 18:56

Najnowsza wersja jest już pozbawiona możliwości instalacji toolbar'a (Opswat Security Toolbar) , po ściągnięciu jest gotowa do użycia bez żadnej instalacji. Szczegóły tutaj : http://www.opswat.com/blog/changes-free-appremover-tool

ichito   12 #31 04.02.2013 13:30

Program już nie jest prostym uninstalerem. Teraz podczas instalacji mamy do wyboru opcjonalne zainstalowanie poza samą aplikacją:
- pasek do przeglądarki...nie jest to żaden "badziew" tylko bezpieczny toolbar, dający możliwość np. korzystania z bezpiecznych mechanizmów wyszukiwania w sieci, przesyłania plików do analizy za pomocą multiskanera METASCAN
- SEcure Virtual Desktop czyli darmową, ale okroją czasowo...jednorazowo tylko 15 minut działania...wersję wirtualnego pulpitu, niezwykle przydatnego podczas np. bankowości online czy np. w przypadku konieczności skorzystania z internetu - poczty choćby czy pobrania skanera AV - na zainfekowanej maszynie.

  #30 16.11.2012 12:06

Nie chce sie odpalic a przy instalacji pyta czy nie chce zainstalowac niepotrzebnych smieci, myslalam ze ten program jest po to by sie smieci pozbywac?

Komentarze do poprzednich wersji

  #29 12.10.2012 13:33

Niestety pisze nie na temat ale niewiem czemu nie moge pisac komentarzy pod zadnym programem antywirusowym.

Wyszła juz beta Comodo internet security 2013 :

-http://download.comodo.com/cis/download ... taller.exe

lub jak nie zadziała :

-orum.safegroup.pl/internet-security/comodo-internet-security-6-wersje-niestabilne-t7552.html

  #28 30.07.2012 10:59

Wygląda na to, że już wszystko w porządku z plikiem AppRemover 2.2.28.1. Co prawda Avast i G data(na silniku Avasta) w dalszym ciągu trzymają plik w kwarantannie,ale przynajmniej mogę pobrać program bez przeszkód. VirusTotal przestal twierdzić, że plik zawiera trojana. Jest ok.

  #26 28.07.2012 18:07

Po skanie na VirusTotal okazało się, że AppRemover zawiera trojana. Co ciekawe,poprzednią wersję programu pobierałem bez problemu. Wysłałem plik do laboratorium antywirusowego- zobaczymy,co z tego będzie.

  #25 04.02.2012 20:53

Avast, KIS, Comodo, MSE, Panda, AVG Te programy usuwałem i nie miałem żadnych problemów, z wyjątkiem KISa. Po zalogowaniu na inne konto okazało się że tam KIS jest zainstalowany (uruchomił się)- bardzo dziwne bo nie instaluje się dla każdego usera osobno tylko w Prog Files siedzi a każdy user ma co najwyżej swoje ustawienia. Ale nie badałem sprawy tylko użyłem narzędzia Revo uninstaler, o którym ktoś wspomniał. Zaznaczyłem najgłębszy skan, po skanie wyczyściłem wszystkie pozostałości, bez czytania co to jest i?... zonk!!!. W IE nie było widać czcionek, i jeszcze kilka innych problemów niepamiętam bo przywróciłem system z backupa i nie bawiłem się w rozwiązywanie problemów.
AppRemover polecam, chociaż cudów nie czyni potrafi się dobrze spisać. Pozatym trzeba wiedzieć co się robi.
Usuną nawet AV zabezpieczony hasłem, bez podawania hasła oczywiście.

  #24 13.07.2011 16:49

Ichito napisał właściwie..ten program ostrzega,że dla pewnych nie wymienionych aplikacji,tą deinstalkę robimy na własne ryzyko.Też prawdą jest,że ślady po deinstalacji zawsze pozostaną!Nie ma cudów.Za wyjątkiem - to robota dla sprawnych programistów.Więc odpowiadam przy okazji,że pewne triale są możliwe do ponownego recyklingu.Trzeba mieć też na uwadze,że są pliki współdzielone.Tu ,,niebezpieczne,,- raz zamontowany program może mieć przepisany plik na katalog choćby systemowy32.To zrozumiałe,by razem zadziałać startem w Windowsie.Może dodam od siebie,to moje spostrzeżenie - jeżeli decydujemy się na wywalanie antywirusa,to wyłączmy przywracanie systemu.Wtedy unikniemy na przyszłość pewnych śmieci.Ale i to ryzykowne działanie.Wiem,że tak robią.Pózniej oczywiście można do tego ręcznie wrócić z nową datą.Na marginesie..to darmowa aplikacja i nie spodziewajmy się zbyt wiele.

  #23 13.07.2011 11:53

Cóż program dla mniej kumatych godny polecenia.

Ichito widzę dalej przez w zaparte tym razem już całkowicie pisząc bezsenu
"Po trzecie żadnego programu nie wyinstaluje się do końca, bo pozostawiają po sobie wpisy w rejestrze czy pliki w systemie, które trzeba usuwać ręcznie - dotyczy to zwłaszcza programów komercyjnych (płatnych),"

Czyli programy bezpłatne według twojej filozofii myślenia łatwiej się usuwa.Człowieku czy ty czytasz co wypisujesz?

RYCHU11   7 #22 08.06.2011 11:24

A mi Pande po trzech dniach męczarni.polecam...

  #21 09.01.2011 14:45

Działa wyrzucil mi Avasta~! POlecAM

  #20 23.08.2010 02:54

Już wole removal tool ściągnąć do konkretnego produktu.

ichito   12 #19 21.08.2010 15:53

@do kilku "dobrze zorientowanych" poprzedników:
po pierwsze należy stosować predefiniowane do danego programu deinstalatory. Po drugie jeśli już korzystacie z narzędzi uniwersalnych jak AppRemover, to warto zapoznać się z uwagami producenta na temat obsługiwanych programów zabezpieczających i platform systemowych - nie każdy program z każdego systemu może być usunięty, a lista jest tu
http://www.appremover.com/supported-applications
Po trzecie żadnego programu nie wyinstaluje się do końca, bo pozostawiają po sobie wpisy w rejestrze czy pliki w systemie, które trzeba usuwać ręcznie - dotyczy to zwłaszcza programów komercyjnych (płatnych), ponieważ każdy mógłby sobie w prosty sposób ominąć przez deinstalację odnawianie płatnych licencji - producenci to nie idioci. Tym bardziej dotyczy to programów do zabezpieczeń, które w ogromnej większości ingerują głęboko w system i wcale nie jest łatwo je do końca usunąć. Chcecie to zrobić - musicie się postarać i to dobrze, żeby systemu nie spaprać.
@seniore...Twoja opinia mnie rozbawiła.

  #18 01.08.2010 21:56

BADZIEWIE NIE USUWA WSZYSTKIEGO. PO ZAINSTALOWANIU NORTONA TRIAL I PO ZAKOŃCZENIU OKRESU TESTOWEGO ODINSTALOWAŁEM GO ZA POMOCĄ NIEGO I PONOWNIE ZAINSTALOWAŁEM TO OKRES TESTOWY W NORTONIE NADAL BYŁ SKOŃCZONY TAK JAK TEN PROGRAM. JEDNO WIELKIE ****.

  #17 31.05.2010 22:40

Program jest ok i do tego prosty w obsłudze.

  #16 29.05.2010 23:15

martwy_wojownik Jesteś może przedstawicielem producenta tego softu, że tak bardzo go chwalisz?!