AppSales AppSales 11.1

Strona główna Android Zakupy Inne programy do zakupów
Pobierz program
lub zeskanuj:

AppSales to program, który wyszukuje przecenione aplikacje w sklepie Google Play. Dzięki niemu możliwy jest zakup gier i programów w bardzo atrakcyjnych cenach, a czasami nawet zdobycie ich za darmo. Program w prosty i przejrzysty sposób powiadamia o obniżkach cen najpopularniejszych aplikacji.

Aplikacja dzieli się na dwie zakładki: sales (wyprzedaże), gdzie prezentowane są najnowsze promocje oraz watchlist (lista obserwowanych), gdzie umieszczać można listę życzeń, a program poinformuje nas o przecenach. AppSales na bieżąco monitoruje sklep w poszukiwaniu ofert, a dzięki integracji z serwisem Google wybory są zapamiętywane i nie jest konieczna ponowna konfiguracja programu po zmianie oprogramowania.

Aplikacja posiada szereg ustawień, gdzie możliwe jest ustalenie minimalnej i maksymalnej wysokości obniżki, o której AppSales ma informować. Możliwe jest także wybranie kategorii zarówno gier jak i programów, które program ma śledzić – kategorii jest aż 33. Po odnalezieniu przeceny możliwe jest bezpośrednie zakupienie wybranej pozycji w Sklepie Google.

Aplikacja nie posiada polskiej wersji językowej, jednak jest na tyle prosta w obsłudze, że nie stanowi to problemu. Użytkownicy Sklepu Play są informowani tylko o nielicznych promocjach, a dzięki AppSales nie sposób przegapić interesujące oferty.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!