r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AppSales 7.0.1

Strona główna Android Zakupy Inne programy do zakupów

AppSales to program, który wyszukuje przecenione aplikacje w sklepie Google Play. Dzięki niemu możliwy jest zakup gier i programów w bardzo atrakcyjnych cenach, a czasami nawet zdobycie ich za darmo. Program w prosty i przejrzysty sposób powiadamia o obniżkach cen najpopularniejszych aplikacji.

Galeria programu

Aplikacja dzieli się na dwie zakładki: sales (wyprzedaże), gdzie prezentowane są najnowsze promocje oraz watchlist (lista obserwowanych), gdzie umieszczać można listę życzeń, a program poinformuje nas o przecenach. AppSales na bieżąco monitoruje sklep w poszukiwaniu ofert, a dzięki integracji z serwisem Google wybory są zapamiętywane i nie jest konieczna ponowna konfiguracja programu po zmianie oprogramowania.

Aplikacja posiada szereg ustawień, gdzie możliwe jest ustalenie minimalnej i maksymalnej wysokości obniżki, o której AppSales ma informować. Możliwe jest także wybranie kategorii zarówno gier jak i programów, które program ma śledzić – kategorii jest aż 33. Po odnalezieniu przeceny możliwe jest bezpośrednie zakupienie wybranej pozycji w Sklepie Google.

Aplikacja nie posiada polskiej wersji językowej, jednak jest na tyle prosta w obsłudze, że nie stanowi to problemu. Użytkownicy Sklepu Play są informowani tylko o nielicznych promocjach, a dzięki AppSales nie sposób przegapić interesujące oferty.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.