r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AppShopper 1.0.0.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria

AppShopper to prosty i skuteczny program dla miłośników aplikacji mobilnych. Za jego pomocą możemy śledzić ciekawe premiery, promocje oraz starsze programy i gry, którym warto poświęcić uwagę.

Galeria programu

Choć zasoby Windows Store odbiegają od Google Play i App Store, to jednak coraz ciężej w jego zasobach giną wartościowe aplikacje. Dzięki takim programom jak AppShopper o wiele łatwiej do nich dotrzeć. Okno główne programu dzieli się na trzy części: polecane, promocje oraz ustawienia.

W opcjach mamy możliwość ustawienia powiadomień oraz wyczyszczenia pamięci w razie problemów z obrazkami. Aplikacja posiada irytujący błąd, skutkiem którego za każdym razem gdy z listy wybierzemy jakiś program, po powrocie przechodzimy do początku i musimy przewijać do miejsca, w którym zakończyliśmy przeglądanie.

Propozycje oraz informacje o promocjach są bardzo trafne i aktualne. Baza danych odświeżana jest codziennie. Aplikacja dostępna jest za darmo i nie posiada reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.