reklama

AppZapp - Top Apps & Sales 1.57

Strona główna Android Zakupy Inne programy do zakupów
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja zapewnia najświeższe informacje o promocjach, przecenach i premierach nowych programów i gier mobilnych. Dzięki rozbudowanym filtrom i opcjom społecznościowym ułatwia nie tylko śledzenie promocji, ale także odnalezienie aplikacji w naszym guście.

W programie zastosowany klasycznych dla Androidów interfejs. Ekran główny stanowi wybrana treść. Po lewej u góry rozwijamy menu, z którego możemy dostać się do opcji, bądź też wybrać kategorie. Znajdziemy w nich między innymi oferty, nowe aplikacje, aktualizacje oraz wszystkie zmiany. Dostępne są też podziały ze względu na popularność aplikacji.

Tworząc swoje konto możemy spersonalizować komunikaty jakie będziemy otrzymywać. Powiadomienia możemy ustawić dla każdej aplikacji z osobna. Mogą dotyczyć zarówno obniżki cen ja i aktualizacji. W ich opisie znajdziemy także szczegółowe informacje odnośnie poprzednich zmian, a także możliwość przejścia do Gogle Play w celu pobrania.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić