AppZapp - Top Apps & Sales 1.57

Strona główna Android Zakupy Inne programy do zakupów
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja zapewnia najświeższe informacje o promocjach, przecenach i premierach nowych programów i gier mobilnych. Dzięki rozbudowanym filtrom i opcjom społecznościowym ułatwia nie tylko śledzenie promocji, ale także odnalezienie aplikacji w naszym guście.

W programie zastosowany klasycznych dla Androidów interfejs. Ekran główny stanowi wybrana treść. Po lewej u góry rozwijamy menu, z którego możemy dostać się do opcji, bądź też wybrać kategorie. Znajdziemy w nich między innymi oferty, nowe aplikacje, aktualizacje oraz wszystkie zmiany. Dostępne są też podziały ze względu na popularność aplikacji.

Tworząc swoje konto możemy spersonalizować komunikaty jakie będziemy otrzymywać. Powiadomienia możemy ustawić dla każdej aplikacji z osobna. Mogą dotyczyć zarówno obniżki cen ja i aktualizacji. W ich opisie znajdziemy także szczegółowe informacje odnośnie poprzednich zmian, a także możliwość przejścia do Gogle Play w celu pobrania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza