Appetizer Appetizer 1.4.7 Build 508

Strona główna Windows Akcesoria Rozszerzenia i powłoki pulpitu
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Appetizer to ciekawe narzędzie, dzięki któremu zyskamy szybki dostęp do najczęściej otwieranych programów, stron internetowych i nie tylko.

Tuż po uruchomieniu Appetizer może zaimportować pasek narzędzi szybkiego uruchamiania i programy z Menu Start systemu Windows, ale nic nie stoi oczywiście na przeszkodzie, by samemu zdefiniować listę skrótów, jakie znajdą się w oknie tej aplikacji, dodając je poprzez wskazanie ścieżki zapisu na dysku twardym lub wprowadzenie adresu URL. Aplikacja pozwala także na wysuwanie napędu jednym kliknięciem myszy.

Co istotne, możemy bez problemu zmienić rozmiar Appetizera i jego położenie na pulpicie, a kiedy zamkniemy narzędzie, będzie ono dostępne z poziomu zasobnika systemowego. W opcjach ustawimy ponadto rozmiar ikon i orientację, wybierzemy alternatywną skórkę i zdefiniujemy poziom przezroczystości okna programu.

Appetizer umożliwia nie tylko dostęp do skrótów w formie ikon, ale także pozwala na wyświetlenie listy odnośników, podobnie jak czynimy to przeglądając Menu Start w systemie operacyjnym Windows.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!