r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Apple, Microsoft i Google na szczycie rankingu firm przyjaznych środowisku

Strona główna AktualnościBIZNES

Apple, Microsoft i Google to firmy, które zostały wyróżnione w prestiżowym rankingu organizacji CDP, zbierającej dane o ryzyku środowiskowym. Czołowe firmy IT zostały docenione za zaangażowanie i wysiłek włożony w redukcję emisji gazów oraz szeroko pojęte dbanie o środowisko.

Według raportu CDP prawie 2000 przedsiębiorstw walczyło o miejsce w rankingu, z czego jedynie 113 znalazło się na liście, a wśród nich trzech światowych gigantów IT – Apple, Microsoft oraz Google. Wyniki wyglądają bardzo obiecująco i z roku na rok jest lepiej. Coraz więcej przedsiębiorstw ma na uwadze ochronę środowiska i uświadamia swoich pracowników w tej kwestii.

Z raportu wynika również, że w ostatnich latach w zarządzie wielu przedsiębiorstw znacznie poprawiła się świadomość o szkodliwości emisji dwutlenku węgla. Dziewięć na dziesięć firm podjęło działania zmierzające do ograniczenia produkcji tego związku. Dla porównania w 2010 roku była to jedynie połowa.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.