Apple Music dla studentów teraz tylko za 9,99 zł miesięcznie

Strona główna Aktualności

O autorze

Podobnie jak w przypadku innych produktów i usług Apple, dla studiujących użytkowników Apple Music przygotowano atrakcyjne zniżki. Niestety, całymi miesiącami nie były one dostępna w Polsce. To się jednak właśnie zmieniło i także Polscy studenci mogą korzystać z Apple Music za znacznie niższą kwotę.

Wysokość abonamentu studenckiego Apple Music wynosi tylko 9,99 zł, czyli o połowę mniej niż w przypadku zwykłego konta. Oczywiście aby skorzystać z oferty trzeba spełnić określone warunki: weryfikacja odbywa się poprzez serwis UNiDAYS. Konieczne jest tam podanie uczelnianego adresu mailowego, na który wysyłany jest mail weryfikacyjny.

Według informacji udostępnionych o warunkach świadczenia usług, wymagania nie są szczególnie restrykcyjne – z konta Student w Apple Music może skorzystać każdy uczący się na studiach licencjackich lub magisterskich przez maksymalnie 48 miesięcy. Okres ten nie musi być ciągły.

Trzeba przyznać, że 50-procentowa obniżka to świetna wiadomość dla części użytkowników Apple Music. O ile jednak w USA usługa Apple wybija się na dominację, tak w Polsce niezmiennie króluje Spotify. Szwedzi już od dawna posiadają ofertę dla studentów i to równie atrakcyjną – tam także miesięczna opłata wynosi 9,99 zł. Aplikację Apple Music znajdziecie w naszej bazie oprogramowania.

© dobreprogramy