r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Apple RoadShow 2007 już wkrótce

Strona główna Aktualności

Apple IMC Poland zaprasza wszystkich zainteresowanych na konferencję RoadShow 2007 do Katowic w dniu 11 września br. i Poznania w dniu 12 września br.

RoadShow to specjalnie przygotowany zestaw pokazów najnowszego sprzętu i oprogramowania firmy Apple oraz prezentacji tematycznych. Tegoroczny program obejmuje najświeższe rozwiązania z dziedziny fotografii, montażu filmów, muzyki, składania tekstu, DTP, druku oraz, w specjalnym bloku tematycznym, medycyny. Do udziału w prezentacjach skierowanych do rynków profesjonalnych zaproszono specjalistów w tych dziedzinach z firm Adobe i HP.

Dodatkowo organizatorzy zaplanowali demonstrację najnowszych komputerów do użytku domowego iMac oraz zaprojektowanych dla profesjonalistów Mac Pro, odtwarzaczy multimedialnych z rodziny iPod oraz Apple TV - rewolucyjnego urządzenia, które pozwala na odtwarzanie na ekranie telewizora multimediów znajdujących się na komputerze. Na koniec przewidziano konkurs dla uczestników, w którym można będzie wygrać atrakcyjne nagrody.

Pełny program RoadShow 2007 znajduje się na stronie Apple. Udział w konferencji jest bezpłatny, organizatorzy wymagają jedynie wcześniejszej rejestracji.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.